Bagaj üstü tavan spoileri seçenekleri

@Yunus Emre

Abs plastik ürün,boya(100 ml) montaj ve işçilik(zımpara boyama işlemi) ücreti herşey dahil toplam 250 ye maloldu. Vida attırmadım. vide kısmını slikonla da kapatabilirsiniz. ben o kısımlar için çift taraflı bant uyguladım. daha iyi oldu.

@Yunus Emre

boyayı siz yaptırmanız daha iyi. kargo esnasında hem olumsuzluklardan kurtulur hemde daha uyguna getirirsiniz?

@Ender boyayı kim yapar hocam sanayiye götürsek hallederler herhalde

Sanayide kaportacı lar yapar ama bu gibi ufak işleri de pek sevmezler. Kabul etmeyen dahi olur. Yani tanıdık bildik olursa işi de temiz olur  ☺

One Life Live it.!!!

Evet hocam farkettim

One Life Live it.!!!

Hocam paylaştığım linkten Uğur beye sorarsınız boyalı ne kadar diye. İletişimi orda mevcut.

One Life Live it.!!!

ben tungsten gri araç bekliyorum, geldiğinde de spoiler taktırmayı düşünüyorum.

tungsten gri'de nasıl durur acaba rengi felan tutturabilir miyiz yoksa sonradan takıldığı belli olur mu kötü yan sanayi bir görüntü verir mi diye endişeliyim.

Ben bu spoilerdan alıcam tungsten gri benim araçta istanbulda yakından gördüm harika dıruyordu.

Bende almayı düşünüyorum fakat internette farklı farklı tipler çıkıyor karar veremiyorum açıkçaşı. Uygulayan arkadaşlar paylaşırsa güzel olur.

Arkadaşlar aracinizda nasıl durduğu hakkında size fikir vermekte yardımcı olacağı düşüncesiyle foto paylaşmak istedim. İnşallah yardımcı olur. Benimkiler serviste yaptırılmış önceki sahibi tarafından.

20160302_150705.jpg

20160302_150620.jpg

Geri
Üst Alt