Bagaj üstü tavan spoileri seçenekleri

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Golf 7'de Bagaj üstü tavan spoileri

Bu standart Golf'te bulunan spoiler

Bu Body kit parçası olarak da satılan orijinal spoiler.

Bu R ile aynı boyutlardaki  GTI spoileri

Bu da yanlardaki siyah piano black kanatçıklarıyla "Aeroflap"lı Golf R spoileri

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim en çok hoşuma giden bu;

DMmp0z.jpg

silvershadow dedi:
Bu Body kit parçası olarak da satılan orijinal spoiler.

Ya ben bu orijinal spoiler'ı taktırmak istiyorum ama işçilikle 1000 TL civarında ücreti var. Bu paraya değer mi yoksa dışarıdan mı yaptırmak lazım, orijinaline bu kadar para vermeye değer mi bilemiyorum :s

değmez hocam ben 230 tl ye boyalısını getirtip montajı kendim yaptırtcam

merhabalar. ABS plastik ürün. kalıp 10 numara 5 yıldız düşünen arkadaşlar olursa aldığım yeri paylaşabilirim. ekonomik ve kalıteli :)

1752_993863615e9a766177024165c5d3aae6e999fc9c.jpg

Ender dedi:
merhabalar. ABS plastik ürün. kalıp 10 numara 5 yıldız düşünen arkadaşlar olursa aldığım yeri paylaşabilirim. ekonomik ve kalıteli :)
Lütfen paylaşınız hocam biz de alalım :)

Gerçi bir ara ben spoyler ilanının birinde sizin aracı görmüştüm ama favorilere eklemedim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim aracın spoyler reklamlarında yeri yok diye biliyorum ama varsa da paylaşırsanız sevinirim buna. Nerde kim paylaşmış vs diye. Herneyse konumuza gelecek olursak ingarage adinda İstanbul bahcelievlerde  bir arkadaşımız var. Netten araştırmanın görürsünüz olmadı bana özelden yazarsanız cevap yollarım burda paylaşmak belki uygun olmayabilir. Teşekkürler

One Life Live it.!!!

Uğur bey ismi

One Life Live it.!!!

Fiyat ne hocam boyali montaj haric ne kadara yollarlar?

Ender dedi:
Benim aracın spoyler reklamlarında yeri yok diye biliyorum ama varsa da paylaşırsanız sevinirim buna. Nerde kim paylaşmış vs diye. Herneyse konumuza gelecek olursak ingarage adinda İstanbul bahcelievlerde  bir arkadaşımız var. Netten araştırmanın görürsünüz olmadı bana özelden yazarsanız cevap yollarım burda paylaşmak belki uygun olmayabilir. Teşekkürler

One Life Live it.!!!
Doğru görmüşsünüz hocam ürünü aldığım arkadaş ürün tanıtımı için kullanmış. Arkadaş 6 Yıl aynı Mahallede oturmuş olduğum yerde olunca bişi diyemedik tabi :)

@Ender hocam boyatmasi montaji  falan ne kadara cikti size bide vida atiliyomu montajda

Geri
Üst Alt