golf 7 6.5 composition media retrofit

Herkese selamlar

dün onur kardeşim apo ustaya geldi kodlama için fakat ünitesindeki yazılım farkından dolayı kodlamayi yapamadık, unite parca no ve donanim ayni ancak yazılım sürümü farklı çıktı, 

daha fazla uğraşmamak adına Discovery pro mib2 cihaza geçtim. 

6.5 ekrana geçecekler için tavsiyem 824A kodlu unite almaları bu şekilde olursa işlemi rahatlıkla yapabilirler. 

Discovery pro için ayrica konu açarım, 

yardimlari için onur kardeşime çok teşekkür ederim allah ondan razı olsun @OnurD7
824A da appconnect var mı? ikinci el kaça bulunuyor?

Parça koruma EEPROM da saklanıyor. Eskiden Audilerin multimedyalarının eepromlarını değiştirerek yapıyorlardı. 

824A üniteler appconnect destekler evet , piyasayda bu üniteye sahip araba cok olduğu icin daha çabuk sonuca ulaşılabilir 

Discovery pro için ayrıca açılacak konuyu bekliyorum.

291e650b3fe879be509dc2daad899a2d.jpg

550e8dbbb790e8c10bf0bd62fc51ceea.jpg

8cec35aafdb3490b5835d4c0b6d02279.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaça maal oldu size ?

Kullanan biri olarak değer mi ?

Çok külfetli değilse bende yaptırmak isterim açıkçası malum istanbulda yollar hergün değişiyor. sürekli olmasa da arada lazım oluyor navigasyon.

Ben telefonumu yolcu airbag yazısının sol tarafındaki hava mazgalına mıknatıslı zımbırtı aldım ona takıp devam ediyorum :) şimdilik

ACC müzik dosyalarını okuyabiliyormu bu cihaz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaça maal oldu size ?

Kullanan biri olarak değer mi ?

Çok külfetli değilse bende yaptırmak isterim açıkçası malum istanbulda yollar hergün değişiyor. sürekli olmasa da arada lazım oluyor navigasyon.

Ben telefonumu yolcu airbag yazısının sol tarafındaki hava mazgalına mıknatıslı zımbırtı aldım ona takıp devam ediyorum :) şimdilik

ACC müzik dosyalarını okuyabiliyormu bu cihaz ?
6500 tl civari bir fiyata yapılıyor bu işlem appconnect direkt cihazda açık ekstra bir yazilima gerek yok , video klip oynatıyor mpg , mp4 vs acc açıyormu emin değilim arkasinda dynaudio sistem icin optik çıkış mevcut , kendi navigasyon harici telefonun navigasyonunuda kullanabilirsiniz, apple car play yada android auto ile ayrica ünitenin kendi hafızası var tam olarak kapasite ne kadar bilmiyorum 11 gblik klip yükledim şuanda 

6500 tl civari bir fiyata yapılıyor bu işlem appconnect direkt cihazda açık ekstra bir yazilima gerek yok , video klip oynatıyor mpg , mp4 vs acc açıyormu emin değilim arkasinda dynaudio sistem icin optik çıkış mevcut , kendi navigasyon harici telefonun navigasyonunuda kullanabilirsiniz, apple car play yada android auto ile ayrica ünitenin kendi hafızası var tam olarak kapasite ne kadar bilmiyorum 11 gblik klip yükledim şuanda 
Hocam merhabalar. Benim aracımda aşağıdaki görseldeki multimedia sistemi var. Çinden 6.5" cihaz almayı düşünüyorum. Sizin almış olduğunuz ilk cihazdaki problem neydi tam olarak
Ekli dosyayı görüntüle 14111

Hocam ben oem yani fabrikasyon cihaz taktım bununda çalışması icin cracklenmesi gerekti onu yapamadık, sizin alacağınız cihazda sorun yaşamazsınız @Ömer Kahraman

Hocam merhabalar. Benim aracımda aşağıdaki görseldeki multimedia sistemi var. Çinden 6.5" cihaz almayı düşünüyorum. Sizin almış olduğunuz ilk cihazdaki problem neydi tam olarak
/monthly_2017_11/IMG_0597.thumb.JPG.b018f89ce970327104f0a2f133a64522.JPG

sorun yaşamazsınız hocam. Türkçe dil desteği vs getirdik o cihaza. Alıp sorunsuz kullanabilirisiniz.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

sorun yaşamazsınız hocam. Türkçe dil desteği vs getirdik o cihaza. Alıp sorunsuz kullanabilirisiniz.

Teşekkürler yusuf hocam. Güzel çalışmalarınız var. Biraz daha bekleyip carplay da türkçe yaparsanız almayı düşünüyorum. İlk olarak cihazı size yollarım zaten türkçeleştirmek için [emoji4][emoji122][emoji122]

Teşekkürler yusuf hocam. Güzel çalışmalarınız var. Biraz daha bekleyip carplay da türkçe yaparsanız almayı düşünüyorum. İlk olarak cihazı size yollarım zaten türkçeleştirmek için [emoji4][emoji122][emoji122]

hocam cihaz bulduğum zaman test edeceğim.

@forjust1day Merhabalar torpido unitesi hakkında gelişme varmı?

Kusura bakmayın sanırım sistem hatası oldu.

Geri
Üst Alt