Golf 8 ne zaman gelecek?

bahaman

Üye
İsim
Bahadır
 Evet arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi golf 8 geliş tarihini merak ediyorum. 2018 sonu diyen de duydum 2019 sonu diyen de.

2016 model golf 7 aracımı satalı bir ay oldu ve yeniden Golf 7 almamak için kendimi zor tutuyorum. Yolda geçen her aracı incelemekten kendimi alamıyorum:( Sıfır araç şu anda alamıyorum çünkü biliyorum 8 geldiği gün bayiye gidip yenisinin siparişini vermek isteyeceğim. Şimdilik beni idare edecek bir araç buldum ve beklemeye başladım. Ne diyorsunuz tahmininiz nedir?

2020 diye biliyorum Golf 8'in geliş tarihini.

2019 sonbahar 'dan önce beklemeyin Makyajlı kasanın daha çıkalı 9-10 ay oldu.!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevaplar için teşekkür ederim. 2012 den 2020'ye 8 senelik bir süre geçmiş olacak bu durumda.  

Ban kalirsa Makyaj 2 sene gider  2019da mk8 goruruz

Evet arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi golf 8 geliş tarihini merak ediyorum. 2018 sonu diyen de duydum 2019 sonu diyen de.

2016 model golf 7 aracımı satalı bir ay oldu ve yeniden Golf 7 almamak için kendimi zor tutuyorum. Yolda geçen her aracı incelemekten kendimi alamıyorum:( Sıfır araç şu anda alamıyorum çünkü biliyorum 8 geldiği gün bayiye gidip yenisinin siparişini vermek isteyeceğim. Şimdilik beni idare edecek bir araç buldum ve beklemeye başladım. Ne diyorsunuz tahmininiz nedir?
Değerli Hocam

her kasa değişimi kronik gençlik sorunları ile beraber gelir..

Bu nedenler ilk yılın sonrasındaki şasi yılında almak daha mantıklıdır.

Dolayısıyladır modeli  ilk çıktığında  almak risklidir 2013 ten beridir piyasada bulunan MK7 nın makyajlı kasası kronik problemleri minimize edilmiş bir modeli almanızı öneririm 

Benim Golf 8 den   Beklentim oldukça Yüksek. Dolayısıyla  tahminim işi ağırdan alıp ortaya Minumum sorunlu Güzel Bir GOLF çıkarmaları yönünde. Zaten Tarihinde ilk defa Makyaj yapılmış olmasının en büyük öngörülerinden biride Golf 8 için Zaman Kazanmak olduğuydu ki bence Başarılı oldular. Benim edindiğim bilgiler doğrultusunda 2019 son çeyrek Haberleri 2020 gibi de Ülkemizde Kendileri olabileceği Yönünde. 

Not: Umarım Pasifik Mavi Renk seçeneği Tekrar Döner  :)   :'(

Golf varken Golf alınır. Mevcut kasanın keyfini çıkarmaya devam edin.
Hocam haklısınız ama yeni kasası gelecek araca 130-140 bin (en donanım) arası para vermek beni düşündürüyor şu anda. Kararsızım.

Benim Golf 8 den   Beklentim oldukça Yüksek. Dolayısıyla  tahminim işi ağırdan alıp ortaya Minumum sorunlu Güzel Bir GOLF çıkarmaları yönünde. Zaten Tarihinde ilk defa Makyaj yapılmış olmasının en büyük öngörülerinden biride Golf 8 için Zaman Kazanmak olduğuydu ki bence Başarılı oldular. Benim edindiğim bilgiler doğrultusunda 2019 son çeyrek Haberleri 2020 gibi de Ülkemizde Kendileri olabileceği Yönünde. 

Not: Umarım Pasifik Mavi Renk seçeneği Tekrar Döner  :)   :'(
Dün opel astra test ettim. Motor, donanımlar, matrix farları falan güzel araç ama hala bir Golf değil, ne bileyim eksik sanki bir şeyler. Özellikle şoför mahalinde eşya gözü eksikliği hemen dikkatimi çekti, yani 2012 'den kalma Golf hala daha iyi. 2019 Golf 8 için ben de çok büyük beklenti içine girdim o yüzden. İnşallah erken gelir.

Hocam haklısınız ama yeni kasası gelecek araca 130-140 bin (en donanım) arası para vermek beni düşündürüyor şu anda. Kararsızım.
  Makyaj yediğinde ilk satılan partiden highline dsg tungsten  golfe 119 fiyat çektiler, forumda Murat hocam 117 gibi teklifler de sunabiliyordu hatta. 4-5 ayda fark 20.000’den fazla resmen, 1.5 yıl yeni kasa bekleyip kurdan etkilenecek ve yeni kasanın fiyat artışı olursa (çoğu zaman olur) ondan etkileneceksiniz. Bugün 140.000 olmuş dediğiniz araca o gün 170.000 olmuş diyeceksiniz muhtemelen. 

Dış borç stoğu çok yüksek, bir ara kurun 4’leri bulduğu zaman vardı, o zaman ödemeler gelmişti ve bir şekilde ödenmişti ancak etkisi bariz görüldü. Birkaç ay sonra yine o ödemeler var şimdiden döviz bozdurun, altın bozdurun çağrıları var, şubatta bile 150.000 diyebiliriz belki, yeni kasanın fiyatını varın siz düşünün. Şu piyasada tek gerçek her gün olan fiyat artışı, bugün alsanız değer kaybını yine yaşamazsınız söylenebilecek bu.

Değerli Hocam 

Vw alacaklara her zaman söylediğim bir söz vardir:

"Umduğunu değil bulduğunu alıp çıkacaksın"

Bu güne kadar düşünmek icin gereginden fazla zaman kaybeden dostlarım hep kaybettiler. Beklemeyen alıp gidenlerden mutsuz olan varsa burada söyleyebilir. :)

Hazır bizim ilanimızdaki 1.6TDI DSG Highline +Cam tavanlı + Durban Jantlar + Spor yaylar+Çift J Adaptif farlara sahip araç bir daha boşta bulmak cidden zor.. 

Merhaba Golftutkunu Dostları;

Son birkaç gündür Golf 8  ile alakalı Araştırma içindeydim. Türkiye den Edinebildiğim son Haberler çerçevesinde; Yeni Kasa ile gelecek olan Golf 8 için Ülkemiz adına 2019 Haziran ayında üretime gireceği ve sevkiyatların bu tarihten itibaren başlayacağı bilgisine ulaştım. Her ne kadar Yüzde Yüz Teyit olmasa dahi bu gibi Söylemlerin her zaman altında yatan bir gerçek vardır ve Şahsım adına inandığım güvendiğim beni bugüne kadar şaşırtmayan bilgi kaynakları olmasından dolayı bu bilgiyi sizlerle paylaşmaya değer gördüm. Kendi adıma daha önce de belirtmiş olduğum gibi Golf 8  serisinden ciddi anlamda çok farklı olacağını ümit ediyorum. Rakiplerinden özellikle de  Mercedes A serisinin ciddi girişimi karşısında  vw nin atağa kalkacak olması da bu beklentimi kuvvetlendirir nitelikte. Her ne kadar Dünya üzerinde vw  marka imajının zarar gördüğü ve sürekli farklı haberler ile gündem de kalmayı hak etmese de  bunun tamamen ülkeler arsında bir çıkar çatışması olduğu düşüncesindeyim. Biz Golftutkunu olan dostları ilgilendiren kısım ise  Yeni Kasa Golf 8 in daha detaylı hatları daha ekonomik yakıt motor seçenekleri ve elbette media kısmı başta olmak üzere daha ileri teknolojiye sahip opsiyon sahibi bir Golf olmasıdır. Tabii en önemli kısmı da Ülkemizdeki satış fiyatı olacaktır. 

Biraz daha zamanımız var bekleyip yenilikleri hep birlikte görmek dileğiyle iyi Forumlar dilerim 

Geri
Üst Alt