Yeni Golf için 3D HAVUZLU PASPAS ve BAGAJ HAVUZU Marka Önerisi

YusufP

Üye
İsim
Yusuf
Beyler Yeni Golf için havuzlu paspas ve bagaj havuzu bakıyorum. L.locker ın iyi olduğunu duydum. Paspaslar için onu kullanmayı düşünüyorum ama yine L.locker  ın bagaj havuzu için olumsuz yorumlar çok fazla. Rizline diye bir bagaj havuzu markası da gördüm. Sizin önerileriniz nedir? 

Hocam bagaj havuzuna bişey diyemem ama paspasları orjinal alın derim

Teşekkür ederim hocam. Paspasları sipariş geçiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba ,@YusufP

eğer paran varsa 

http://www.weathertech.ca/en/volkswagen/2017/golf/cargo-liner/

bu linkteki bagaj havuzu güzel..ancak ekonomik değil. 

zamanından araştırdım sonuç olarak serviste satılan orjinal olanı aldım.

ayrıca yerli bir firmanın ürettiği bagaj havuzu da var yaşar diye bir markaydı sanırım. bulamadım şimdi.

bu firmada yumuşaklığa göre 3 kalite ürün vardı.

bilgilerine..

merhaba ,@YusufP

eğer paran varsa 

http://www.weathertech.ca/en/volkswagen/2017/golf/cargo-liner/

bu linkteki bagaj havuzu güzel..ancak ekonomik değil. 

zamanından araştırdım sonuç olarak serviste satılan orjinal olanı aldım.

ayrıca yerli bir firmanın ürettiği bagaj havuzu da var yaşar diye bir markaydı sanırım. bulamadım şimdi.

bu firmada yumuşaklığa göre 3 kalite ürün vardı.

bilgilerine..
yps plastik’ti galiba gocam. 

Merhaba hocam. Linkteki gerçekten güzel ama yurtdışı siparişiyle uğraşmak lazım sanırım. Yps fiyatı da 89₺. L.locker ın bagaj havuzuna baktım da hepsiburada 55₺,gittigidiyor 65₺, elif tuning 89₺ demiş. Böyle olunca insanın kafası karışıyor. Görme şansımızda yok nasıl bir ürün diye. 55₺ olana yazılan yorumlar iyi değil. Çok sert ve pturmayan bir plastik olduğundan yakınan var. Diğerlerine yapılmış bir yorum yok. Kararsız kaldım bu yüzden.

Merhaba bende YPS plastikten bagaj havuzu (89) ve sdizayn.com dan 4d olan paspası (179tl)2 ay önce aldım gayet memnunum tavsiye ederim. Sadece sdizayn paspas kokusu daha yeni yeni geçmeye başladı.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

3d havuzlu paspas düşünmüyorsanız Orjinal paspas önerebilirim.

Bagaj havuzu için ise koku yapmayan ürünler tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim.  :'(

Merhaba hocam. Linkteki gerçekten güzel ama yurtdışı siparişiyle uğraşmak lazım sanırım. Yps fiyatı da 89₺. L.locker ın bagaj havuzuna baktım da hepsiburada 55₺,gittigidiyor 65₺, elif tuning 89₺ demiş. Böyle olunca insanın kafası karışıyor. Görme şansımızda yok nasıl bir ürün diye. 55₺ olana yazılan yorumlar iyi değil. Çok sert ve pturmayan bir plastik olduğundan yakınan var. Diğerlerine yapılmış bir yorum yok. Kararsız kaldım bu yüzden.
Berbat bi şey almayın derim . Çok sert bir plastik . Gelirken sarılı geliyo düzelmiyor kolay kolay. Tam kapatmıyor. İş görüyor mu derseniz görüyor ancak görüntü çok kötü. Ben orijinal aldım en son. Süper diyebilirim. 

Geri
Üst Alt