Android Auto

kangaster

Üye
İsim
Mustafa
Merhaba degerli hocalar, navigasyon malumunuz gayet elzem bir ihtiyac lakin arabayi alirken baya fazla rakamlar telaffuz edildigi icin yaklasmadim yanina hali hazirda klima havalandirmasina telefonumu bir aparat telefon tutucu ile sabitleyip bilmedigim yer olursa kullaniyorum telefonun ekranini yansitma varmis android auto ve mirrorlink yardimi ile android auto sayfasina baktim ve golf icin 2016 ve sonrasi yaziyor 2016 temmuz fabrika cikisli golf mk7 aracimin bunu desteklemesi gerekir diye dusunuyorum bir de mirrorlink var tabi android autoyu denedim ama mirrorlinki denemedim daha olmaz gibi buyuk ihtimal 2 tane app indiripp yapiliyor neyse android auto ile taktim usb soketine telefonu ya hata veriyor ya tepkisiz sekilde ekran kaliyor android auto app i tr icin henuz sunulmadigi icin apkmirror diye bi siteden indirdim ayarlari yaptim ama dedigim gibi ekran yanit vermiyor deneyen yapabilen tecrubesi veya fikri olan siz degerli hocalarimdan yorum bekliyorum comfortline standart ekrana sahib aracim konusu acilmis gordum ama anlamadim bir sey herkes farkli bir sey soylemis konuyu baska yere tasimadan cevap verirseniz ilerde bu forumda gezecek arkadaslara da yardimimiz dokunur tesekkur eder takipte kaldigimi belirtmek isterim..

Alirken bir sey ekletmedim hocam surus konfor paketi vardi sadece menuye basinca aracla ilgili ayarlar geliyor gorsellerde baktim dediginize hep buyuk ekranlarda var benim ekran standart confort ekrani 

Geri
Üst Alt