Golf Mk 7 R İzlenimlerim 1

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Golf Mk 7 R İzlenimlerim 1

İnanın hala yaşadıklarımın ve mutluluğumun sarhoşluğu geçmedi...

Kısa da olsa bir giriş yapmalıyım...

Eeee anlatmaya bir yerlerden başlamalı...

Son sözüm...

İlk görüşte aşk…

Kısa ve öz olsa olsa böyle anlatılır.

Dün gece buluşmanın heyecanıyla bölük pörçük uykum bu gece tamamen beni terk etti…

Aklımda sadece O, yüzümde nedensiz gibi görünen kocaman bir gülümseme.

Her şey foruma yüklenen fotoğrafla başladı.

Lapis mavili R’ın plakası bana sadece 40 kilometre uzaklıkta Manisa’ya aitti.

İsmail Hocamla yapılan telefon görüşmeleri sonucunda kime ait olduğunu da öğrendik, hatta gelip görebilirsiniz diye nazik bir davet alınca. Kim tutabilir ki beni?

Önce Osman Bey ile tanıştık. Anahtarını görevlilerden birisine uzatarak aracı ön kısma getirmesini isteyince çok sevindim. Alt katta özel garajda muhafaza edildiği söylenen aracı gün ışığı altında inceleme fırsatım olabilecekti. Ne mutlu bana.

Kendisinden önce homurtusu geldi ve hiçbir fotoğraf o rengin ışıltısını, hangi renk bu dedirten lacivert, mavi, mor renkleri ve onların ışık gölge oyunlarıyla oynaşan envayi çeşit tonlarını anlatmaya yetmediğini anladım… Çünkü derinliğini ve renklerinin binbir tonunun insanda bıraktığı etkiyi anlatmaya yetmeyecektir ister bir kare olsun ister bin.

Elime telefonumu alarak fotoğraf çekmeye başladım ki R’ın sahibi Osman Bey’de yanımıza geldi.

Standart ebatlarda olmayan lastikleri ve opsiyonel olarak dahi alamadığınız pretorialar ilk bahsi açan konu oldu. 235/35/R19 ölçülerde lastiklerin test sürüşlerinde kullanılan ebatlar olduğu ve standart ölçülerin 225 olduğundan hareketle Pretorialar’a da sıra gelince “özel sipariş” diye yanıt aldık.

@silvershadow hocam sizin aracınız belli.

Golf gibi yar, R gibi diyar olmaz size. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt