Stoplarımız da Ledlendi

@fcsrn

Erenim...

Sendeki ışığı görerek seni keşfeden ve golftutkusu demirbaşlarına dahil eden olarak, kimse kusura bakmasın, en büyük gurur Yusuf Hocamla birlikte benim..

Ellerine sağlık.

Ama en güzeli ekip çalışmasıyla yapılmış olması. Bu yolda emeği geçenlere de selam olsun..

Senin golf yakinda şu alttakine benzeyecek.. :000121-medium:

Ekli dosyayı görüntüle 13691
Abim senin yerinde Yusuf Abinin yeri de ayrı. :)  Teşekkürler.

Fazlasında gözüm yok, RS6 Avant olsa yeter :D :D  

Hayırlı olsun @fcsrn hocam.arabanın kaderi degişmiş resmen.

Bir şey sormak istiyorum.farları takarken baya bi yeri sökmüssünüz.replikalarda ise sök tak seklinde oluyor bildiğim kadarıyla. Aradaki fark nedir sonuc olarak replikada ve orijinalde de aynı giris cıkışlar var

Hayırlı olsun @fcsrn hocam.arabanın kaderi degişmiş resmen.

Bir şey sormak istiyorum.farları takarken baya bi yeri sökmüssünüz.replikalarda ise sök tak seklinde oluyor bildiğim kadarıyla. Aradaki fark nedir sonuc olarak replikada ve orijinalde de aynı giris cıkışlar var
Sağolun Hocam, öyle oldu valla. :)

Farlar derken stoplar mı ön farlar mı onu tam anlayamadım Hocam. 

Hayırlı olsun çok yakışmış Led stoplar :D

Sağolun Hocam, öyle oldu valla. :)

Farlar derken stoplar mı ön farlar mı onu tam anlayamadım Hocam. 
Stoplardan bahsediyordum hocam :mad:

Bu arada replika stop hakkında düşünceleriniz nedir. Servis 1750 replika 1100 olunca replika mantıklı geliyor

Stoplardan bahsediyordum hocam :mad:

Bu arada replika stop hakkında düşünceleriniz nedir. Servis 1750 replika 1100 olunca replika mantıklı geliyor
Replika da stopların nokta nokta değilde ışığı dağıttığı vb söylemler vardı, orjinalde ki gibi nokta nokta tam olmuyormuş gibi. Ama ne derece doğru bilgim yok, sizin replika için dediğiniz fiyata orj bulunca kaçırmak istemedim. :)

Orjinal kovalayın biraz olmazsa replikaya yönelin derim. :)

Montaj konusu da şöyle. 

Sonuçta stopları tutan, sabitleyen vidalar var iç tarafta. Onlara ulaşmak için her türlü sökmeniz lazım oraları. Orjinal veya replika  farketmiyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun [mention=22]fcsrn[/mention]
emoji5.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Sağol Abi teşekkürler :)

Güzel, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. Kasko varsa hemen ekletin stopları aksesuar olarak.

"Often Copied, Never Equalled"

Geri
Üst Alt