Stoplarımız da Ledlendi

fcsrn

Moderatör
İsim
Eren
Stopları @Mete45 Hocam burada ilana koymuştu. Hemen yazdım ve whatsapptan konuştuk. Sağolsun bana güzellik yaptı süre tanıdı parayı biriktirebilmem için. O süre zarfında beklediğim miktarı biriktiremedim. Üzülmüştüm bu fiyata bir daha bulamayacağımı bildiğim için orjinal led stop. Ama her zaman ki gibi @yusuf Abim yetişti imdadıma. Artık yazacak bişey bulamıyorum onun için, size bırakıyorum bu güzel insanı tarif etme işini. ne zaman başım sıkışsa hep yardımıma koştu tereddüt etmeden, sadece maddi anlamda değil her anlamda. Ne kadar teşekkür etsem azdır.  :) Stoplar için ücreti gönderdim Mete Hocamda kargoladı, ben kendimi 100 civarı kargo ücretine hazırlamışken İzmir'den Sivas'a 20 TL ye geldi stoplar.

IMG_20171012_162946_283.jpg

Bu da işin bonusu oldu. :D  Diğer aldığım parçalar gibi bunlar da benimle birlikte Sivas'ta gezdi 2 hafta bagajda. :)  Nihayet perşembe gecesi geldim Amasya'ya, ama @uğr_05 Uğur Abi ile sözleşmiştik cumartesi günü birlikte yapacaktık montajı o yüzden cuma günü sadece antreman amaçlı iç stopları denedim ve iç stop sinyallerine hat çekme işlemini halletim sadece. Burada yardımlarını esirgemeyen, bıkmadan telefonlarıma cevap veren, bazen de veremeyen :D  @MSE Muhammed Abime teşekkür ederim. :)

Cuma gününden bir kaç resim.

Sanki arabaya kulaklık takmış gibi çıktı burada. :D  DSC_1512.JPG

İkisini de dene, tarafını seç :D  

Ekli dosyayı görüntüle DSC_1510.JPG

IMG-20171020-WA0048.jpeg

IMG_20171020_150506_583.jpg

Led stopta bile sarı geri vites ampulü koyan vw 

IMG-20171020-WA0042.jpegIMG-20171020-WA0045.jpeg

Ekli dosyayı görüntüle 1 (3).mp4

DSC_1540.JPG

Bir kaç kodlama denemesi                                                                                                                                                                                                                                     Ekli dosyayı görüntüle 1 (2).mp4

Ekli dosyayı görüntüle 1 (1).mp4

Ekli dosyalar

• Led Stop (5).JPG
    Led Stop (5).JPG
    3.8 MB · Görüntüleme: 3
  • Led Stop (3).JPG
    Led Stop (3).JPG
    3.6 MB · Görüntüleme: 3
  • Led Stop (6).JPG
    Led Stop (6).JPG
    3.6 MB · Görüntüleme: 3
  • Led Stop (7).JPG
    Led Stop (7).JPG
    3 MB · Görüntüleme: 3
  • Led Stop (9).JPG
    Led Stop (9).JPG
    2.6 MB · Görüntüleme: 4
@fcsrn Eren Hocam
güzel günlerde kazasız belasız kullandırmak nasip etsin mükemmel oldu [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

@fcsrn Eren Hocam
güzel günlerde kazasız belasız kullandırmak nasip etsin mükemmel oldu
emoji41.png

Teşekkürler Abi, senin de emeğine sağlık :)  

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
Teşekkürler Hocam :)

Hayırlı olsun @fcsrn. Çok güzel olmuş.Golf 8 çıkınca Golf 7'yi 8'e çevirmenden korkuyorum :)  

Güle güle kullan kardeşim :)  

Güzel bir jant çöz high olsun araban.Üstündeki jantları satarsan çokta ekonomik olur.Ben iki lastik parasına dijona geçmiştim.Sıfır gibi lastiklerle.

Golf 7 Yanıyor [emoji1303]Ellerine sağlık hocam

Güle güle kullan kardeşim :)  

Güzel bir jant çöz high olsun araban.Üstündeki jantları satarsan çokta ekonomik olur.Ben iki lastik parasına dijona geçmiştim.Sıfır gibi lastiklerle.
Teşekkürler Doğan hocam :)  

Bundan sonra ki hedef jant ancak onun için daha fazla nakite ihtiyacım var. Üstünde ki jantları satar mıyım yoksa kışlık takım mı yaparım bilemiyorum. Denk gelirse geçerim belki bakalım kısmet. :)  

Golf 7 Yanıyor
emoji1303.png
Ellerine sağlık hocam

Sağolun Hocam Allah razı olsun :)  

Hayırlı olsun güzel sürüşlerde kullanın inşallah :)  ben hala hat çektirmedim . Samsun’da bu işi yapan yer var mı onu da bilmiyorum . Servis çok para istiyor. Samsun’da hat çekme konusunda ve kodlama da bu işi yapan yer bilen var mı ? 

Hayırlı olsun güzel sürüşlerde kullanın inşallah :)  ben hala hat çektirmedim . Samsun’da bu işi yapan yer var mı onu da bilmiyorum . Servis çok para istiyor. Samsun’da hat çekme konusunda ve kodlama da bu işi yapan yer bilen var mı ? 
Haftaya tekrar geleceğim Amasya'ya, yolunuzu düşürebilirseniz hallederiz. :)  

Teşekkürler

@fcsrn

Erenim...

Sendeki ışığı görerek seni keşfeden ve golftutkusu demirbaşlarına dahil eden olarak, kimse kusura bakmasın, en büyük gurur Yusuf Hocamla birlikte benim..

Ellerine sağlık.

Ama en güzeli ekip çalışmasıyla yapılmış olması. Bu yolda emeği geçenlere de selam olsun..

Senin golf yakinda şu alttakine benzeyecek.. :000121-medium:

images (1).jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt