Golf 7 icin paspas önerileri

eeo

Yeni Üye
İsim
Enver
Orjinal veya uygun fiyata kaliteli paspas

Optimat paspas aldım 2gün önce .Çok kişide yok hatta serviste bile yoktu başka depodan getirdiler.Gayet güzel ve kaliteli altı kauçuk üstü halı şeklinde.Tavsiye ederim.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Ne kadar peki fiyatlari

Biraz pahalı 267tl

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bende 3 d paspaslar vardı . 4 yıl oldu artık değiştirmeyi düşünüyorum. 4 d olanlardan alacağım. Benim golf Beyaz içi kum beji . Paspas tercihi bej 4d mi daha iyi olur yoksa siyah 4d mi daha iyi olur ? Ben bej almayı düşünüyordum acaba bejin renk kalitesi nasıl bilen var mı ? Çok boğar mı yada çok böyle uyduruk mu durur?

Bende 3 d paspaslar vardı . 4 yıl oldu artık değiştirmeyi düşünüyorum. 4 d olanlardan alacağım. Benim golf Beyaz içi kum beji . Paspas tercihi bej 4d mi daha iyi olur yoksa siyah 4d mi daha iyi olur ? Ben bej almayı düşünüyordum acaba bejin renk kalitesi nasıl bilen var mı ? Çok boğar mı yada çok böyle uyduruk mu durur?
salih bey ne yaptınız paspas aldınız mı? bej paspas bende düşünüyorum. aldıysanız nasıl duruyor araçta. fotoğraf atabilirmisiniz?

Kendime orjinal kauçuk abime de 3D çakmalardan almıştım 3D'ler daha güzel gibi geldi bana açıkçası üzerine bişi dökülürse etrafa yayılmaz en azından. Kauçuk aynı gibi sonuçta ikisinde de.

Boşa para vermişim bence orjinallere.

Bej paspas ileride leke olduğunda sürekli kirli gösterir içerisini bence, temizlemek dert olur diye düşünüyorum paspas siyah alınmalı derim.

Paspasta

3D ile 4D arasında nasıl bir fark var?

Mümkünse açıklayabilirmisiniz?

Paspasta

3D'lerin kenarları yüksek oluyor havuz gibi içine dökülen toz toprak su v.s. dışarı döşemeye çıkmıyor araç temiz kalıyor.

4D ne bilmiyorum :D aynısının tıpkısıdır sanki gibi ama :000073-medium:

salih bey ne yaptınız paspas aldınız mı? bej paspas bende düşünüyorum. aldıysanız nasıl duruyor araçta. fotoğraf atabilirmisiniz?
Aldım bej olanlarından . Yarın resimlerini buraya yüklerim. Beğenmek göreceli  ben böyle ne çok güzel oldu nede kötü oldu modundayım. Paspaslar deseni falan güzel kayma yapmıyorlar . Ancak 3D paspaslarıma göre biraz koku var. 4 gündür kullanıyorum yıkadıktan sonra inşallah geçer yada zamanla azalır . 

Paspasta

3D olanlar kauçuk değil . Ağırlıkları 3-4 kg arası sanırım. 4d olanlar kauçuk ağırlıkları 7-8 yada 6-7 kg arası dır. 4 d olmasının sebebi 3D lerin altında zemine tutunmayı arttıran kauçuk çiviler yoktur. 4d de vardır . 4 d lerin görüntüsü 3D ye göre daha kaliteli ve güzeldir. 

• Beğen
Tepkiler: Qwe

Geri
Üst Alt