Cam Filmi Yeniden Yasaklandı

Acılan sayfada konu ile alakalı yazı göremedim 

Para lazım.makam araçlarındaki filmler çıksın söz bende sökçem.ceza olacaksada motor hacmi-yıl a göre olsun bari.forumdaki takmatik perde konusu yine canlanacaktır.ray-ban larada yasak gelirmi.
Sağlığımızı düşünüyorlar tabi kaza yapınca cam kırılmaz falan.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ahmet açılan sayfada yönetmelik başlığının ilk maddesine tıklayın.

Karayolları Trafik Yönetmeliğinin 63 üncü maddesinin geçerli olduğu belirtiliyor ve bu maddede şöyle bir cümle var;

' taşıtların camlarının görüntüyü değiştirecek seviyede renkli kullanımı veya camların üzerine renkli film tabakaları yapıştırılması yasaktır. ' 

Yani şimdi oranı ne olurda olsun film yasak mı?

oran farketmeksizin yasaklanmış

Yasak olmadığı dönemde cam filmi yaptırmış olup elinizde tarihin yazdığı fatura var ise söktürmenize gerek yoktur. Ceza yediğiniz taktirde dava açarak iptal ettirebilirsiniz. Kanunlar geriye etkili yürümezler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne anlıyorlar bu işleri sürekli kurcalamaktan....Şaka nın da bir sınırı var diye düşünüyorum...

Eğitim Sistemine döndü bu iş tam yap boz oldu ... olmadı değiştir olmadı yasakla yok buda olmadı geri getir yok tekrar değiştir falan filan....

Vallaha üstatlar daha bugün samsunda çevrildim ve aracı bağlayacaktı cam filmi var diye trafikten men falan dedi nyseki ufak ricamı ve yasayı anlatınca müsade etti ama başka cezasınıda yazdı yanii nyse canımız sağolsun inşallaah bi düzene oturturlar çocuk oyuncağına döndü.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Çocuk oyuncağımı bu! Hergün kafalarına göre yasa çıkıyor birşeyler değişiyor.Resmen yolacak yer arıyorlar milleti.Piyasada çoğaldı diye kimsenin yasadan haberi olmadan kesecekler cezayı yakalayıp yakalayıp.Fabrika çıkışlı karartılmış camla gelen ne yapacak?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallaha üstatlar daha bugün samsunda çevrildim ve aracı bağlayacaktı cam filmi var diye trafikten men falan dedi nyseki ufak ricamı ve yasayı anlatınca müsade etti ama başka cezasınıda yazdı yanii nyse canımız sağolsun inşallaah bi düzene oturturlar çocuk oyuncağına döndü.

Yasayı anlatınca derken ?

Düne kadar bir yasak değildi uygulanan yasa yürürlüğe girmeden 1 yıl olmadan dün değişiklik yapıldı ve yasak hale getirildi ondan bahsettim ama zaten sanırım o kavşakta o trafik yoğunluğu içinde arabayı bağlayıp çekmekle uğraşmak istemedi yoksa onuda yapardı çünkü adam öldürmüş gibi muamele gördüm in, sağa çek, bkle, dörtlü yak tarzı onların yaptıkları işlere hayranım ama böyle kişilerle karşılaştığımda üZülüyorum

Önceden film yasaktı yakın zamanda film yasağı kalktı ve binlerce kişi ben dahil film yaptırdı.Şimdi  yok yok biz tekrar vazgeçtik tekrar yasakladık diyorlar.Yani bu kadar insan o kadar masraf ettiği bir şeyden hemen kuyruğa girip kaldırmalarını bekliyorlar.Yazık valla

Geri
Üst Alt