Amerikan park kapatma

Erdinç Koç

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ismim erdinç istanbuldan yaş 30 küçük bir sorunumuz var umarım erkenden yardımcı olan biri çıkar 2012 comfort golf7 var Amerikan parklar aktif Muayne için kapatmam lazım elimde 16.8 kablo mevcut tam olarak nasıl kapatabiliriz aslında birşey denedim biri iptal oldu ama sinyal verincede gündüz farları yanıp sönüyor sinyal devre dışı kalıyor lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorım 

1- Select

2- 09 Central Electric

3- Security Access -16 > Bu bölüme girip kod bölümüne "31347" yazılacak

4- Adaptation - 10

5- Sol sinyal için - (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht)BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

6- Sağ sinyal için - (12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

SON OLARAK KAYDEDİP ÇIKIN.

NOT: Sol ve sağ sinyal için yazdığım kodların sonundaki ''E 0'' ve "E 1" bölümü araçtan araca modelden modele değişkenlik gösterebilir.Benim aracımda sol sinyal için "D 0" sağ sinyal için "D 1" kanalından çıktı.12.kanal -Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion bölümünü bulduktan sonra A,B,C,D,E hepsini kontrol edin ve "STANDLİCHT ALLGEİNMEN" yazan kanalı bulduğunuzda onu not active yapın.Kolay gelsin

Cevabınız için teşekkür ederim ben de aynı şekilde STANDLİCHT ALLGEİNME Kısımlarını not active yaparak çözdüm Buna ek olarak amerikan parkları kapı altı ambiyansa bağlasakKapılar açıldığında amerikan parkın yanmaması için ekstra bir kodu varmıdır teşekkür ediyorum

Yardımınızı ihtiyacım var Amerikan park kodlarken nerede hata yaptığımı bilmiyorum kısalarım sürekli yanıyor. Nasıl düzeltebiliriz. Yardım ederseniz çok sevinirim.

43E42FFD-B115-4936-87A4-BAB73D0A4678.jpeg

Kontak açıkken hocam. Anahtar 0 ve park konumunda sürekli yanıyor.

Yardımınızı ihtiyacım var Amerikan park kodlarken nerede hata yaptığımı bilmiyorum kısalarım sürekli yanıyor. Nasıl düzeltebiliriz. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 26789

Merhaba değerli arkadaşlar , bugün muayenem vardı amerikan parkları kapatmak isterken gerekli işlemlerin tam tersini yaptım fakat kısa farlarım yanmıyor konu hakkında ücretli ücretsiz bana uzak bağlantı ile yardımcı olabilirseniz sizlere minnettar olurum saat 16:00' da muayenem var

Bilgi için teşekkürler üstad. Ben de b8 passat var. Gündüz farlarında yanan amerikan parkı kapattım. Fakat farlar auto da hala amerikan parklar yanıyor. Persembe muayenem var. Yardımcı olabilirseniz sevinirm.

1- Select

2- 09 Central Electric

3- Security Access -16 > Bu bölüme girip kod bölümüne "31347" yazılacak

4- Adaptation - 10

5- Sol sinyal için - (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht)BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

6- Sağ sinyal için - (12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

NOT: Sol ve sağ sinyal için yazdığım kodların sonundaki ''E 0'' ve "E 1" bölümü araçtan araca modelden modele değişkenlik gösterebilir.Benim aracımda sol sinyal için "D 0" sağ sinyal için "D 1" kanalından çıktı.12.kanal -Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion bölümünü bulduktan sonra A,B,C,D,E hepsini kontrol edin ve "STANDLİCHT ALLGEİNMEN" yazan kanalı bulduğunuzda onu not active yapın.Kolay gelsin

1- Select

2- 09 Central Electric

3- Security Access -16 > Bu bölüme girip kod bölümüne "31347" yazılacak

4- Adaptation - 10

5- Sol sinyal için - (12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht)BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

6- Sağ sinyal için - (12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 > Value: Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) BURADA YAZAN STANDLİCHT ALLGEİNMEN BÖLÜMÜNÜ NOT ACTİVE OLARAK DEĞİŞTİRİN.

NOT: Sol ve sağ sinyal için yazdığım kodların sonundaki ''E 0'' ve "E 1" bölümü araçtan araca modelden modele değişkenlik gösterebilir.Benim aracımda sol sinyal için "D 0" sağ sinyal için "D 1" kanalından çıktı.12.kanal -Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion bölümünü bulduktan sonra A,B,C,D,E hepsini kontrol edin ve "STANDLİCHT ALLGEİNMEN" yazan kanalı bulduğunuzda onu not active yapın.Kolay gelsin
Bilgi için teşekkürler üstad. Ben de b8 passat var. Gündüz farlarında yanan amerikan parkı kapattım. Fakat farlar auto da hala amerikan parklar yanıyor. Persembe muayenem var. Yardımcı olabilirseniz sevinirm.

Geri
Üst Alt