Arac gelince fiyati belli olur sorunu...

jlmami

Yeni Üye
Arkadaslar merhaba siparisle golf 7 highline 125 ps manuel almak istiyorum butcem 120 bin civari ve araca bir kac opsiyon eklemek istiyorum r line dis paket ,cam tavan, 18 durban  jant ,dynaudio ,app connect ,dinamik farlar gibi bir bayii ile gorustum bana arac icin net fiyat veremeyeceklerini aracin fiyati ancak gelince belli olur dediler bir bilgisi olan varmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yıllardır bu şekilde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Net fiyat veremezler ancak siz araç geldiğinde DOĞUŞ'un indirimine ek bayi indirimi %1-2-3-4 her ne kadar yapabilirler,onun sözünü alın; yoksa araç gelince fiyatta yardımcı oluruz lafı %1'den fazla alma şansınızı bitirir zira eskinin aksine opsiyonlu araçlar kolay satılıyor.

Arkadaslar merhaba siparisle golf 7 highline 125 ps manuel almak istiyorum butcem 120 bin civari ve araca bir kac opsiyon eklemek istiyorum r line dis paket ,cam tavan, 18 durban  jant ,dynaudio ,app connect ,dinamik farlar gibi bir bayii ile gorustum bana arac icin net fiyat veremeyeceklerini aracin fiyati ancak gelince belli olur dediler bir bilgisi olan varmi ?
Bahsettiğiniz bütçeyle bahsettiğiniz donanımlar maalesef alınamaz. Çünkü aracın net fiyatı 70 bin liralık sınırı aştığı için kaçınılmaz olarak 138 bin civarında olacaktır.

Bugüne kadar net fiyat alabilenle karşılaşmadım çünkü kesin fiyat ancak gümrükten çekilirken belirlenir.

Piyasada opsiyonel donanımlı araç boşta yok denecek kadar azdır bu nedenle bizi takip ederseniz size bir Golf bulabiliriz belki. :)

Geri
Üst Alt