Golf 7,5 Makyajlı Kasa Dinamik Viraj Aydınlatmalı Led Mid Ön Far Hk

Merhabalar,

Konu ile ilgili detaylı bilgisi olan arkadaşlar elbet sizlere yardımcı olacaklardır. 

iyi forumlar dilerim. 

selamlar. farla ilgili ne merak ediyorsunuz  

3 farklı led mid far olarak satışta şuan

1-led mid farlar

2-dinamik viraj farlarına sahip led mid farlar

3- Dinamik viraj farlarına sahip uzun far asistanlı led mid farlar

1- standart highline farıdır. tek led ve virajlarda dönmez

2-opsiyonlu çift ledli Dinamik viraj farlarına sahiptir. virajlarda saga ve sola mercek haraketi yapar. yolunuzu aydınlatır

3- opsiyonlu çift ledli Dinamik viraj farlarına sahiptir. virajlarda saga ve sola mercek haraketi yapar uzun farları otomtik sürekli yakar ve perdeler 

yanlışım varsa düzeltin lütfen :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, bilgilendirmeniz için teşekkürler. Şöyleki benim aracımda dinamik viraj farlarına sahip Led Mid far bulunmakta. ( Çift ledli ) ve araç far sistemi ile ilgili problem yaşadım. Neyse uzun hikaye far değişimi yapılarak sorun çözüldü. Ancak merak ettiğim bir konu var. Araç ta sağ ve sol olmak üzere far sürüş modu bulunmakta. Ülkedeki trafik akış durumuna göre seçiyorsunuz. Aracım durduğunda sol far kaput armasına doğru içe toplarken sağ far bu işlemi yapmıyor. Bu konu da bilgi toplamaya çalışıyorum
fe067e4c8a5fc3f49aee1a47a972025e.jpg

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Izledigim test veya inceleme videolarinda yeni golfun cift l gunduz farlari ve sinyallerde de cift l sinyaller yanior ama benimkinde neden bitanesi tek yaniyor hala cozemedim bunun bi cozumu varmi bence golf 7.5 sahibi olan arkadaslarin can skici tek problemi budur. Bi cozum bulan yada oneren arkadaslari beklioruz.

Izledigim test veya inceleme videolarinda yeni golfun cift l gunduz farlari ve sinyallerde de cift l sinyaller yanior ama benimkinde neden bitanesi tek yaniyor hala cozemedim bunun bi cozumu varmi bence golf 7.5 sahibi olan arkadaslarin can skici tek problemi budur. Bi cozum bulan yada oneren arkadaslari beklioruz.
Tek led ve tek sinyal varsa standart led farlara sahipsiniz. 

Bu şekilde yanması için opsiyon olan farları almanız gerekir.

Golf 7 de opsiyon olan U led olarak geçiyordu ama bunda ismini tam bilmiyorum.

Screenshot_20171030-214749.png

Screenshot_20171030-214822.png

Merhaba, bilgilendirmeniz için teşekkürler. Şöyleki benim aracımda dinamik viraj farlarına sahip Led Mid far bulunmakta. ( Çift ledli ) ve araç far sistemi ile ilgili problem yaşadım. Neyse uzun hikaye far değişimi yapılarak sorun çözüldü. Ancak merak ettiğim bir konu var. Araç ta sağ ve sol olmak üzere far sürüş modu bulunmakta. Ülkedeki trafik akış durumuna göre seçiyorsunuz. Aracım durduğunda sol far kaput armasına doğru içe toplarken sağ far bu işlemi yapmıyor. Bu konu da bilgi toplamaya çalışıyorum

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Farlardaki sorun neydi değişim sonrası bir sıkıntı olmuş olabilir neden değişti.? sürüşe duyarlı adaptif farlar belli bir hızdan sonra aktif olur ve mercekler bu hızdan sonra sağa-sola doğru döner., yine araçta sürüş profili seçimi opsiyonu varsa ve sürüş modu o esnada ECO modunda ise adaptif farlar çalışmaz., Kullanım klavuzunda herşey detaylı şekilde anlatılıyor..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Konuyu saptırmak gibi olmasın ama merak ediyorum, led farlarınız en ufak eğimde karşınızdaki aracın dikiz aynasında patlıyor mu ? Yada düz yolda , aradaki mesafe uzun iken ?
(Benim  3- Dinamik viraj farlarına sahip uzun far asistanlı xenon farlarım da durum böyle ve bir gün birisinden çok pis dayak yiyeceğim (dayak ile kalsa iyi))

Geri
Üst Alt