Rotary Jantlar

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Rotary Jantlar

Fiyat :1.906TL  adet fiyatı ve lastik hariçtir.

Ürün Kodu :5G0071498 16Z

18" olan bu jantlar Vw sitesinde aksesuar kabul edilir ve set halinde değil de tek tek satılır.

Lastikler hariç fiyatıdır..

7.5 J x 18”, ET 51, LK 112/5

Uygun lastik ebadı: 225/40 R18

Ağırlık:10.5 kg

Renk: Antrasit

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu jant çok güzel,çok hoşuma gidiyor lakin çok pahalı takımı 5 bin tl, 

Oncelikle şunu belirteyim; Siyah gti daki VWRacing jantları, mavi araçtaki Oz ultraleggerra HLT ve en alttaki Rotary . Fiyat konusunda yanlışlık var adet i şu anda 1314 tl fakat 4 lu alımda indirim yapılıyor.5000 tl civarına almak mümkün.

Benim eski aracımda vardı. Çok güzel jantlar fakat orta göbeği büyük olduğundan dolayı kollar kısa kalıyor ve buda jantların kucuk gorunmesine sebeb oluyor ama vw aksesuarları arasında en güzel jantlardan biridir.

18'' etsi 51 ağırlığı 10.5 kg lastikle birlikte yaklaşık 21kg civarında oluyor. Ben 5bin bandında tavsiye etmem. Et si nedeniyle içerde kalıyor.

Değerli Serkan Hocam;Uyarınız için çok teşekkür ediyorum 

1.906 TL olmuş tanesi ve buna lastikler dahil değildir.....

Tek jant fiyatına Durban jant takımı alınabilir..
Murat hocam gunaydin,

Linkte 1134 tl yaziyor ama tam olarak anlayamadim?

Murat hocam gunaydin,

Linkte 1134 tl yaziyor ama tam olarak anlayamadim?
Tutarın yanındaki minik yıldızı takip edin Serkan Hocam.

Alttaki açıklamada KDV ve ÖTV hariç fiyat verilen. 1.711 ile çarpalım çıkan sonuç 1.906 TL.

Haaa buna işçilik dahil değil... onu ne kadar eklerler? ; artık insaflarına kalmış 

Tutarın yanındaki minik yıldızı takip edin Serkan Hocam.Alttaki açıklamada KDV ve ÖTV hariç fiyat verilen. 1.711 ile çarpalım çıkan sonuç 1.906 TL.

Haaa buna işçilik dahil değil... onu ne kadar eklerler? ; artık insaflarına kalmış 
Anladım hocam bilgilendirme icin teşekkürler.

gormek istediğim gibi bakmisim sayfaya :)

Sanirim bu janti bu araca uygulayamayacagim ama bir daha siparis verecek olursam bu veya benzeri ne varsa ciddi sekilde dusunecegim.zira bu forum ve sizden dolayi tecrubelendim.

Tungsten griye cok yakistirmistim ama kısmet artik.

Tamam güzel de, çok para be.

Pretoria jantı bile replikası geldi.

Tamam güzel de, çok para be.

Pretoria jantı bile replikası geldi.
valla hocam açıkçası durban varken bu parayı buna vermek istemem ya hem tipide daha çok hoşuma gidiyor. 

PQqYrd.jpg

Geri
Üst Alt