1.0 110ps comfortline manuel golf fiyat yardimi

YusufP

Üye
İsim
Yusuf
Arkadaslar merhabalar. 1.0 110 ps comfortline manuel Tungsten Gri golf almayi dusunuyorum. bayinin inebildigi fiyat 87000 tl. sizce biraz daha indirim yapilir mi? Diyarbakir'da ogretmen olarak ikamet ediyorum. bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.

1 yıl oncesine gore bu yıl iyi indirim yapıyolar geçen sene %4 indirimle almıştım ben %8.5 iyi indirim 

metalik renk farkını koyunca da %10 a yaklaşıyo indirim

Arkadaslar merhabalar. 1.0 110 ps comfortline manuel Tungsten Gri golf almayi dusunuyorum. bayinin inebildigi fiyat 87000 tl. sizce biraz daha indirim yapilir mi? Diyarbakir'da ogretmen olarak ikamet ediyorum. bilgisi olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim.
Hocam mutlaka ankara ve İstanbul bayilerini de arayın, özellikle doğuş oto olanları. Ağustos ayında diyarbakır bayisinin 98bin dediği aracı istanbuldan 92bine aldım. O sırada arkadaşım için manuel Comfort sormuştum ve 80250 lira fiyat vermişlerdi. Şimdi bu fiyatı bulmak belki zor olabilir ama yine de birkaç bin lira farklı fiyat alabilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz. 

Aceleniz yoksa bir hafta sonra size en uygun fiyatı sunarım.

Hoşbulduk. İlginize teşekkürler. Vallahi Diyarbakır’da eylül sonu 86600₺ demişlerdi. 2 gün önce Bursa da aynı fiyatı sundu. Diyarbakır la tekrar görüştüm 1000₺ zam geldiğini 87000 altına inmeyeceğini söylediler. Ve ne kadar doğru bilmiyorum 23 ekim gibi tüm araçlara 3000₺ zam gelecek dediler geçen haftasonu opel bayiinde.

Merhaba,

1.0 TSI manuel Tungsten Gri aracımı Mayıs ayının son günü 85.500 tl ye aldım. Mayıs ayı içinde geçerli zubizu indirimine denk gelmiştim.

Şu an da ZUBİZU üzerinden aldığım indirim bu. 87000₺

Geri
Üst Alt