ALİ BABA'DAN ALDIKLARIM

Hocam aynı anahtar kılıfı bende aldım baştan söyliyim ilk taktığınızda anahtar tombul geliyo ancak daha sonra alışıyorsunuz. Aynı kapı eşiklerini bende aldım ön kapılar için oluyor ancak arka kapılar için uzunluğu büyük geliyor, yapışma gücü gayet kuvvetli. R harfi bende ön panjur için aldım uyguladım ancak benimki arkası farklıydı Çift çubukluydu. Söyliyebileceklerim bunlar hocam, Hayırlı alışverişler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hocam aynı anahtar kılıfı bende aldım baştan söyliyim ilk taktığınızda anahtar tombul geliyo ancak daha sonra alışıyorsunuz. Aynı kapı eşiklerini bende aldım ön kapılar için oluyor ancak arka kapılar için uzunluğu büyük geliyor, yapışma gücü gayet kuvvetli. R harfi bende ön panjur için aldım uyguladım ancak benimki arkası farklıydı Çift çubukluydu. Söyliyebileceklerim bunlar hocam, Hayırlı alışverişler

Saolun hocam bilgileriniz için

Bagaj kapağı yayını merak ettim doğrusu.

Aynen ben de merak ettim :D Diğer aksesuarları ben de aldım zaten, ama bagaj kapağı yayını doğrusu ilk kez görüyorum. Nasıl bir faydası varmış ki?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kumandadan bagajı açınca bu yay kapağı otomatik kaldırıyor kanımca. Bende deneyeceğim

Geri
Üst Alt