SilexJantlar

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Vw de. sitesinde Yedek parça ve aksesuar kısmında yer alan jantlardan biri.

Ölçüleri bire bir uygun

Durban'a ve benim hayran oluğum Mallory'lere benzerliği dikkat çekici

7.0 Jx17

225/45/17R

Silex Jantlar

merhaba öncelikle bir golf 7 tutkunu olarak site harika emeği geçen herkese teşekkürler yeni golf 7 highline almayı düşünüyorum kısmetse fakat jant olayı karısık 17 dijon yerine silex 17 alsam yeni gördüm fark ne kadar olur birde çeşitli sitelerde  OEM-Markaya üretim olan jantlar var onlara ne kadar güven olur cms jantlar kalitesine güvenilir mi oem biz büyük firmalara jant veriyoruz diye reklam yapıyorlar

erturk600 dedi:
merhaba öncelikle bir golf 7 tutkunu olarak site harika emeği geçen herkese teşekkürler yeni golf 7 highline almayı düşünüyorum kısmetse fakat jant olayı karısık 17 dijon yerine silex 17 alsam yeni gördüm fark ne kadar olur birde çeşitli sitelerde  OEM-Markaya üretim olan jantlar var onlara ne kadar güven olur cms jantlar kalitesine güvenilir mi oem biz büyük firmalara jant veriyoruz diye reklam yapıyorlar
Hocam foruma hoş geldiniz öncelikle.

Güvenilir jant markaları var. AMA hiçbiri orjinal jantlar gibi hoş görüntü vermez bence.

Madrid jantlara da bakmanızı öneririm. Benim favorimdir kendisi.

Opsiyon listesine bakayım bu jant için fark ne kadar olur diye.

erturk600 dedi:
Kötü bir haber bunlar aksesuar kısmında yer alan jantlar. Sipariş olarak geçilmez muhtemelen. Tanesi de 1000Tl civarıdır tahminimce.

Madrid alacak olursanız fark 550 TL civarı oluyor.

@erturk600 Hocam bence sen baya bi ısrarcı ol, sordurt, gerekirse Almanya'ya mail attır bi şekilde kabul ettirebiliyorsun, bana da ses sistemi eklenemez opsiyon listesinde yok ekletemeyiz falan diyorlardı en sonunda almanya'ya mail attırarak kabul ettirdim.

Geri
Üst Alt