Ben de bu şekilde Audi jantı almıştım. Halkalar sökülebiliyor onları söküp iç bükey satılan çıkartma VW amblemini üzerine yapıştırdığınızda tam oturuyor.
Hocam teşekkür ederim, siz o amblemleri nereden temin etmiştiniz?

Hocam teşekkür ederim, siz o amblemleri nereden temin etmiştiniz?
Benim lastikçimde vardı o halletti ama internette bulunabiliyor. Kapak halinde de satılıyor 5 kollu olarak ama onların da sattıkları farklı birşey değil, hepsi Audi halkalarını söküp bunlardan yapıştırıyor. 

Örneğin aşağıdakinin gümüş-siyahı var mı sorabilirsiniz.

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jant-gobegi-yapistirma-4-lu-set-volkswagen-306951099

Benim lastikçimde vardı o halletti ama internette bulunabiliyor. Kapak halinde de satılıyor 5 kollu olarak ama onların da sattıkları farklı birşey değil, hepsi Audi halkalarını söküp bunlardan yapıştırıyor. 
Örneğin aşağıdakinin gümüş-siyahı var mı sorabilirsiniz.
https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/jant-gobegi-yapistirma-4-lu-set-volkswagen-306951099
Hocam birkaç sitede ben de buldum ama fiyatları biraz fazla geldi. Eğer İstanbul’daysanız lastikçinizi öğrenmemin sakıncası var mı?

Ben de bu arkadaşlara siyahı var mı diye bir sorayım.

Hocam birkaç sitede ben de buldum ama fiyatları biraz fazla geldi. Eğer İstanbul’daysanız lastikçinizi öğrenmemin sakıncası var mı?

Ben de bu arkadaşlara siyahı var mı diye bir sorayım.
Kocaeli'deyim hocam, Mutaflar 'dan almıştım.

Güle güle kullanın. Güzel olmuş. 

Fakat bir şey sormak istiyorum. Jantlarınız s-line iç paketle gelen jant olarak bilinir ve 18'' olur. Siz 17'' yazmışsınız ki öyle de gözüküyor. Replika sanırım öyle değil mi?

Güle güle kullanın. Güzel olmuş. 

Fakat bir şey sormak istiyorum. Jantlarınız s-line iç paketle gelen jant olarak bilinir ve 18'' olur. Siz 17'' yazmışsınız ki öyle de gözüküyor. Replika sanırım öyle değil mi?
Çok teşekkür ederim.

Yok hocam, replika değiller. Opsiyonel olan yine s line paketle alınabilen jantlardan. Neredeyse aynısının 18 boyutunda olanları da var ki sizin bahsettiğiniz de onlar

Murat Hocam;

Bunun ortasındaki sticker aslında ihtiyaç olan. Bunları da Audi yıldız kapağının üzerine bu stickerı yapıştırarak yapıyorlar. 
Haklısınız hocam

Ben göbekteki bu parçanın bulunmadığını düşünerek önermiştim.

@silvershadow

Değerli hocam, tam olarak paylaştığınız şekle benzer istiyorum.

@Gurk4n 

Değerli hocam, uzun zamandır baktığım bir ürün vardı, https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-vw-logo-amblem-jant-gobegi-gobek-kapak-logo-amblem-seti-1427-456863545/detay bu linktekiler.

Şu şekilde ilerlemeye karar verdim; maliyetlerden ve sabırsızlandığımdan yukarıdaki linkteki yeni dizayn logoları alıp üstündeki göbeklerin audi halkalarını çıkarıp bunları yapıştıracağım. Sonunda da şunu elde etmeyi hedefliyorum.

x5_4568634123mv.jpg

Yakışmış hocam jantlar, araca güzelde bir yay taksanız daha güzel olacak gibi :)

657f42a00a1556222892fb679b892725.jpg
fa1506e074b6a68e361e596b764c8306.jpg

Sevgili arkadaşlar, etiketleri de buldum uyguladım. Son hali de fotoğraflardaki gibi oldu. Otopark pek aydınlık değil, Tost makinesiyle çekilmiş gibi görünüyor olabilirler [emoji16]

Geri
Üst Alt