2018 Yeni Polo Mk6 Showroom İncelemem

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
Arkadaşlar selam , bugun Adana Aykanda yeni poloyu inceleme şansı  buldum.Elimden geldiğince arabayı sürmeden(test aracı yok ,showroomda bile yoktu) size oyuncaklarını ,  dışını , içini ,genişliğini ..vs göstermeye çalıştım.Umarım almadan gitmeden kafanızda bir fikir oluşturmuşumdur :)

emegine saglik. Ayni direksiyonun hem arteon vs modellerde da hem poloda olmasi VW nin garipligi. Bu yuzden premium algisi olusmuyor. Bence kucuk ama onemli detay. 

Eline Emeğine sağlık Hocam.

Güzel bir çekim olmuş.Düşünen arkadaşlar için fikir verecektir. Son olarak ise Golftutkusu Adının geçmesi yada sticker olarak resim olmasını aradım video bitimine kadar olsa iyimiş .. 

Teşekkürler Tekrardan. Bende yeni Poloyu beğendim.  :'(

Video İçin emeğinize sağlık öncelikle gerçekten oradaymış gibi inceleme şansımız oldu sayenizde.Yalnız dikkatimi çeken malzemeden ince ince çalmışlar.Koltuk altı çekmeceleri,Far anahtarı düğmesi,arka bagaj kapağı plastikleri bunlar küçük ama önemli ayrıntılar.

1 saat önce, mehmetmert yazdı:

Arkadaşlar selam , bugun Adana Aykanda yeni poloyu inceleme şansı  buldum.Elimden geldiğince arabayı sürmeden(test aracı yok ,showroomda bile yoktu) size oyuncaklarını ,  dışını , içini ,genişliğini ..vs göstermeye çalıştım.Umarım almadan gitmeden kafanızda bir fikir oluşturmuşumdur :)

Değerli Hocam ellerinize sağlık 

Sagolun var olun

Video İçin emeğinize sağlık öncelikle gerçekten oradaymış gibi inceleme şansımız oldu sayenizde.Yalnız dikkatimi çeken malzemeden ince ince çalmışlar.Koltuk altı çekmeceleri,Far anahtarı düğmesi,arka bagaj kapağı plastikleri bunlar küçük ama önemli ayrıntılar.
Katılıyorum hocam. Özellikle çekmece sanayi işinden bile daha amatörce duruyor.  

Aşağıdaki göz cidden facia, kağıt dışında bir şey konulduğunda panik fren ile fırlayıp fren pedalının altına sıkıştığını düşünmek bile istemiyorum, uyduruk da olsa bir kapak yap ona kardeşim ya da onu hiç koyma oraya, resmen düşüncesizlik. 

Kapı içleri, torpido kaplı değil, kol dayama içi kaplı, resmen golf alacak adam uzak dursun arabası olmuş.

Ambians aydınlatma yok sanırım, olsa fena olmazdı. 

Lastik tabanları büyümüş ama yalıtımın aynı oranda geliştiğine inanmıyorum, özellikle comfortline golften highline golfe geçip lastik sesine karşı bu ara rahatsızlık duyan biri olarak yalıtım önemli diyorum. 

Orta konsoldaki bardaklıklar çok çağ dışı gözüküyor, eski polo’nun işlevsiz bardaklıkları bile şekil ve malzeme görünüşü anlamında daha iyiydi.

Dilerim lansmandaki gibi daha renkli trimler ile gelen araçlar olur. 

Bagaj kapağı çevresinde bu yılda bir plastik olmalıydı artık, ayrıca anten hakikaten kötü görünmeye devam ediyor, tabi astra bile halen anten ile geliyor, servisler kendimiz değiştiriyoruz anteni diye de ekliyorlar sonra, muhtemelen bu araçta da anten değişebilecektir. 

Biraz üzücü ama sanırım fiesta daha iyi bir araç gibi intiba bırakıyor, özellikle de çift sunroof gibi göze hoş gelen yanları var. Dolu pololar gelince görmek lazım bir, ancak o vites çevresinin görüntü kalitesi değişmeyeceğine göre, şimdiden pek beklentim yok. 

emegine saglik. Ayni direksiyonun hem arteon vs modellerde da hem poloda olmasi VW nin garipligi. Bu yuzden premium algisi olusmuyor. Bence kucuk ama onemli detay. 
Aslında tüm markalarda böyle malesef , mercedestede A serisindede aynı AMG GTS'dede aynı  :(

Eline Emeğine sağlık Hocam.

Güzel bir çekim olmuş.Düşünen arkadaşlar için fikir verecektir. Son olarak ise Golftutkusu Adının geçmesi yada sticker olarak resim olmasını aradım video bitimine kadar olsa iyimiş .. 

Teşekkürler Tekrardan. Bende yeni Poloyu beğendim.  :'(
Sticker yok bende , aklıada gelmedi şahsen :)

Değerli Hocam ellerinize sağlık 

Sagolun var olun
Birşey yapmadım abi vakit dar olmasa daha rahat olurdu :(

Katılıyorum hocam. Özellikle çekmece sanayi işinden bile daha amatörce duruyor.  
Umarım çekmece değildir diyeceğimde acaba ne ? Elimi atınca garip geldi orda öyle birşey ama çekmece başka açıklaması yok

Aşağıdaki göz cidden facia, kağıt dışında bir şey konulduğunda panik fren ile fırlayıp fren pedalının altına sıkıştığını düşünmek bile istemiyorum, uyduruk da olsa bir kapak yap ona kardeşim ya da onu hiç koyma oraya, resmen düşüncesizlik. 

Kapı içleri, torpido kaplı değil, kol dayama içi kaplı, resmen golf alacak adam uzak dursun arabası olmuş.

Ambians aydınlatma yok sanırım, olsa fena olmazdı. 

Lastik tabanları büyümüş ama yalıtımın aynı oranda geliştiğine inanmıyorum, özellikle comfortline golften highline golfe geçip lastik sesine karşı bu ara rahatsızlık duyan biri olarak yalıtım önemli diyorum. 

Orta konsoldaki bardaklıklar çok çağ dışı gözüküyor, eski polo’nun işlevsiz bardaklıkları bile şekil ve malzeme görünüşü anlamında daha iyiydi.

Dilerim lansmandaki gibi daha renkli trimler ile gelen araçlar olur. 

Bagaj kapağı çevresinde bu yılda bir plastik olmalıydı artık, ayrıca anten hakikaten kötü görünmeye devam ediyor, tabi astra bile halen anten ile geliyor, servisler kendimiz değiştiriyoruz anteni diye de ekliyorlar sonra, muhtemelen bu araçta da anten değişebilecektir. 

Biraz üzücü ama sanırım fiesta daha iyi bir araç gibi intiba bırakıyor, özellikle de çift sunroof gibi göze hoş gelen yanları var. Dolu pololar gelince görmek lazım bir, ancak o vites çevresinin görüntü kalitesi değişmeyeceğine göre, şimdiden pek beklentim yok. 
Katılıyorum :)

Bu arada söylemek istediğim birkaç şey var.Arabada Cruise Control yok demişim ama var silecek kolunda , birde klima tek değil çift bölgeli imiş ben 2 buton görünce ve kurcalayacak vakit olmayıncada gözden kaçmış :(

eline sağlık dostum. 

ilk bakışta, 

arka stoplar küçük kalmış bence, ön farlar led sanırım bi xenon performansından uzak,  sellektör yapınca belli oldu. aydınlatma durumu iyidir umarım.

bagaj büyükmüş gerçekten , bagajın çift hacmi golften tanıdık güzel olmuş . önceki nesilden oldukça farklı bi otomobil olmuş geniş duruyor , yolda motor kaputundan golfe benzeten çok olacaktır. farın üstündeki kenar çizgisi golfun aynısı..

gündüz ledi ve sinyalleri beğenmedim tırtıklı yapısı tuhaf olmuş bence.. bu arada heryer led gündüz farı oldu. highline  golfümün neden  gündüz ledi yok diye üzülürdüm ama şimdi kendi orjinal gündüz farlarını çok beğeniyorum. artık özgün de oldu bence çatık bakışlı duruyor. 

ha bu arada en üst paket olduğundan sanırım koltuklar oldukça kaliteli duruyo kıskandım valla. 

en merak ettiğim 3 silindir 1.0 turbo motor. golfe de 1.5 'ini bekliyorruz.. 

İncelemenizi bu sabah youtube'ta izlemiştim, elinize emeğinize sağlık. 

Diğer arkadaşlar gibi benim de anlamlandıramadığım husus koltuk altındaki göz oldu, bunun haricinde de güzel bir araç olmuş. Sorsanız alır mıyım? Tabi ki hayır. Çünkü; fiyat skalasına bakınca en dolu modeline 89 bin TL vermektense ikinci el golf almak her türlü daha mantıklı görünüyor. 

Emeğinize sağlık gidip incelemiş kadar oldum.Aklıma takılan acaba fardaki boş ampül kısmı sislerde yanması gereken dönüş farı ampül kısmı olabilir mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt