Yeni Polo Siteye Eklenmiş

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Yeni Polo vw.com.tr 'ye eklenmiş. Trendline, Comfortline ve Highline seçenekleri mevcut şuan için. https://binekarac.vw.com.tr/yeni-polo.aspx

17 Ekim'de bayilerde olacağı yazıyor. Fiyatlar hakkında henüz bilgi yok.

Lansman rengi dışında şu renkte hoşuma gitti. Orion sarı, metalik  :000074-medium:

12.png

Almanya'da şu fiyatlardan başlıyor:

Trendline: 12.975 Euro

Comfortline: 15.150 Euro

Highline: 18.000 Euro

orta kol dayama içinde passat gibi kaplama var, b segmenti için güzel detaylar, golfte bile olmayan şeyler bunlar. Bu güzel araç bizim açımızdan golf 8’in sınıfının en ama en iyisi olacağının göstergesi olabilir, b segmentinde bile lüks diyebileceğimiz düşüncede trimler varsa golf 8 ciddi manada her yönüyle en iyiye oynayacaktır. Neticede Volkswagenin önce golf’ü üretip ondan sonra benzer karakterde diğer modelleri ürettiği bilinen bir şey, bu modelle golf 7 neslinin karakteristik yanlarını taşıyan araçlar tamamlandı, artık sıra golf 8 nesli ve onun türevlerinde. 

En iyi golfler genelde cift sayili olanlar derler. Golf 4 ve golf6 gercekten basarili araclardi. 8 i bende merakla bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 6 yı gerçekten başarılı mı buluyorsunuz? en az üretimde kalan golf serisi sanırım.
Benim her anlamda begendigim bir arac. Ayrica yurt disi forumlarinda arastirin golfun cift hanelerinin iyi oldugu benim soyledigim bir laf degil. 

Keşke şu el frenini de elektroniğe çevirselerdi. Çok değişirdi havası.

Benim her anlamda begendigim bir arac. Ayrica yurt disi forumlarinda arastirin golfun cift hanelerinin iyi oldugu benim soyledigim bir laf degil. 
Doğrudur hocam. Uzun süre üretimde kalıp ilk kez makyaj gören golf 7 değilde çift haneler iyi diyorlarsa farklı bir görüş olmuş açıkçası. 

Bende mk6 vardıda pert oldu aramızdan ayrıldı zamanında , hatırladğım tek şey sadece direksiyonu kırardım araba düz giderdi :D Ben bu kadar önden kayan bir araba hatırlamıyorum :( Kalite babındada sadece arka kapı plastikleride yumuşaktı o kadar.

Golf'ü tadanlar Polo'ya dönerse şu eksiklikleri görür.

Elektronik el freni olmayışı

Ön frenler disk fakat arka frenler maliyetten düşmek için herhalde kampana fren kullanılmış.

Küçük Golf olmuş sanki Yeni Polo... Hatları keskin ve sportif ben beğendim  :'(

Küçük Golf olmuş sanki Yeni Polo... Hatları keskin ve sportif ben beğendim  :'(
Benimde hoşuma gitti hocam. Fiyatları açıklansında Golf'ümü satıp ona geçmeyi düşünüyorum şayet güzel opsiyon seçenekleri sunulursa.

Benimde hoşuma gitti hocam. Fiyatları açıklansında Golf'ümü satıp ona geçmeyi düşünüyorum şayet güzel opsiyon seçenekleri sunulursa.
Sadece beğendiğiniz için geçecekseniz bence geçmeyin Hocam, iç mekan genişliği, yol tutuş,  sürüş zevki,  kalite vb durumlarda ararsınız Golfü diye düşünüyorum. Golf Golftür, Polo her zaman Polo. :)

Geri
Üst Alt