Midline jantları boyama

harvey

Üye
İsim
Barış
Merhabalar dostlar midline plus aracımın jantlarını şuan için değiştirmeye maddi durumum el vermiyor. Acaba jantları şu şekilde boyasam nasıl olur. (dipbalasti filanda olabilir o konuyu tam bilmiyorum)

Photoshopda şöyle bir hızlı çalışma yapayım diye. Sizinde görüşlerinizi alayım dedim

1475765885_jyyib.jpg

Bence parlak siyah jant güzel duruyor beyaz renkli araçlarda. 

Değerli Hocam 

Plastidip yapan dostlarımız her defasında mutsuz olarak eskiye döndüler. Ama siz de deneyin.

Siz de siyah boya yaparak zor olan geri dönüş yerin e plastidip boya ile kendinize bu tatmini yaşattıktan sonra kolayca geri dönebilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam araç midline plus olduğuna emin misiniz? Izgara , tamponda ki krom ve sis farı olunca comfortline gibi görünüyor.

Hocam araç midline plus olduğuna emin misiniz? Izgara , tamponda ki krom ve sis farı olunca comfortline gibi görünüyor.
Bu araç benim dğeil hocam aşağı inip çekmek zor geldi :)  Midline jantları bunlar diye bu resmi seçtim 

Gunmetal denenebilir siyah gibi hatlar kaybolmaz. Hemde standart jant görüntüsünden kurtulur.

Piano black folyo ile kaplanabilir, biraz zaman alır ama güzel olacağını düşünüyorum.

Geri
Üst Alt