2017 TDİ R LİNE GOLF İÇİN SPOR YAY TERCİH

eeo

Yeni Üye
İsim
Enver
2017 Golf TDI R Line için hangi marka spor yay tercih edersiniz. Eibach Pro kit düşünüyorum. Fotoğrafı olan varsa atabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
2017 Golf TDI R Line için hangi marka spor yay tercih edersiniz. Eibach Pro kit düşünüyorum. Fotoğrafı olan varsa atabilir mi?
Araç 18 inch jantlarla mı alındı? Üzerinde  DCC veya orijinal spor süspansiyon sistemi bulunuyor mu 

Hocam bende eibach var prokit ön35mm arka30mm , Hem dover'lı Hem dijon'lu fotosunu atayım dilerseniz fikir vermesi açısından.

Araçta sekme falan hiç yok o konuda kafanız rahat olsun.Sokak aralarında tümsek çukur vs. bunlardan biraz daha yavas gecmeniz gerekcek sadece.

Alt takımdan garip sesler falanda gelmiyor takıldıktan sonra voglant takanlarda bazı problemler olabiliyormus okudugum kadarıyla.

Bence düşünmeden takın hocam

A80C6885-3C26-4C82-A48E-C0CB1326F0AD.JPG

UXLK4224.jpg

Aracımda eibach pro kit var.Yaklaşık 20bin kmye yaklaştı kullanımım.Bir kaç şey yazayım.Öncelikle eksilerden başlayayım konfor hissedilir düşüyor, arabanın darbe emme aralığı kısaldığı için araba sekmeyecek çukurlarda zıplıyor sekiyor.Sıcak iklimde kullananlar bilmez ama soğuk havada özellikle - derecelerde daha sertleşir ve amortisör ısınana kadar ses yapar.Doğal olarak alt takımın ömrünü kısaltır.Her çukura, kaldırıma ve setlere dikkat eder hale gelirsiniz konforlu bir sürüşten uzaklaştırır.Artıları ise artan yol tutuş, üst hızlardaki hakimiyet ve görüntü.

Ben açıkçası çok yol tutuş kasan biri değilim ama görüntüsünden ve üst hızlardaki verdiği güvenden dolayı çok alıştım.Ankara'dan İstanbul'a en son gittiğimde 200-210 yaptığımda verdiği güven kesinlikle stok halden çok çok farklı.O yola yapışması verdiği güven anlatılmaz :)  

Araç 18 inch jantlarla mı alındı? Üzerinde  DCC veya orijinal spor süspansiyon sistemi bulunuyor mu 
Murat Bey 18 inch jant ve DCC opsiyonlu araca uygun coilover uygulaması ne yapılabilir? Forumdaki eski mesajlara baktım biraz, zamanında sanırım doğuş bünyesinde bir marka varmış ancak sonradan satmayı bırakmışlar. Garanti vb. gibi durumlarda sorun yaşanır mı coilover uygulaması ile?

Murat Bey 18 inch jant ve DCC opsiyonlu araca uygun coilover uygulaması ne yapılabilir? Forumdaki eski mesajlara baktım biraz, zamanında sanırım doğuş bünyesinde bir marka varmış ancak sonradan satmayı bırakmışlar. Garanti vb. gibi durumlarda sorun yaşanır mı coilover uygulaması ile?
Değerli Hocam

Daha önce yaptıran dostumuz var .

DCC icin uygun marka " Vw Racing " tır. Servisten siparişle temin edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BBE
Hatta bu da önce ve sonrası fotoğrafları 

59e1d8c8feee228a361d6bd6400ccd2d.jpg

Geri
Üst Alt