Composition media 6.5" usb dosya boyutu sorunu?

BoSs

Yeni Üye
İsim
Yağız
Şarkı listem biraz kabarık 1200 parçaya yakın şarkı var, bunlarda toplam 5.5 gb felan ediyor, neredeyse 200 parça eksik gösteriyor, baya bi uğraştıktan sonra usb biçimlendirmeyle felan halledemedim, sanırım 4 gb üstünü Composition media 6.5" algılamıyor yada ben bi yanlış yapıyorum; sorunun çözümü nasıldır? bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim :)

Sd kart kullandım hiç sorun yaşamadım
usb şarkı için kullanışlı değil pek

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Sd kartta daha yeni denedim hocam ondada aynı sorunu verdi, dosya boyutu yüksek mi sizde de?

SD kartta şarkıları pop , slow,klaisik vs şeklinde ayrı dosyalarda atarsanız daha mantıklı olur düşüncesindeyim. bir deneyin ben o şekilde yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.mediam 5.8 :)  

Hemen şarkıları listeleyip deneyeceğim hocam

SD kartta şarkıları pop , slow,klaisik vs şeklinde ayrı dosyalarda atarsanız daha mantıklı olur düşüncesindeyim. bir deneyin ben o şekilde yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.mediam 5.8 :)  
Teşekkür ederim, dediğiniz gibi farklı klasörlerde türüne göre listeledim ve oldu, gelişi güzel direkt usb'ye atmamak gerek

Teşekkür ederim, dediğiniz gibi farklı klasörlerde türüne göre listeledim ve oldu, gelişi güzel direkt usb'ye atmamak gerek
Hallolmasına sevindim Hocam  Keyifli sürüşler dilerim :'(

hocam benim de buna benzer bir sorunum var .

bir kaç tane USB denedim.  biçimleri aynı olsa da bazı USB leri hiç görmüyor.    acaba görmediği USB lerdeki parçalar,  klasör içerisinde ayrı ayrı yer almadığı için olabilir mi ?

akşam gidip bir deneyim ben bunu . 

Geri
Üst Alt