Sohbet | DSG 7 Kullanımı | Golf 7.5 TDI DSG | İyi Niyet Garantisi | Uzun Ömür | Vlog

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
-Videoda makyajlı Golf 7.5 Highline TDI DSG + Yazılımlı araç ile DSG Sohbeti yaptık

-Kendimce ve yaşadığımız olaylardan yola çıkarak.Nasıl kullanmamız , nasıl kullanmamız gerektiğini

-İyi niyet garantisini , kulakçık kullanımını ...vs kendimce anlatmaya çalıştım umarım yararlı olur en azından kafasında soru işareti olanlara  . Forumda yeterince bilgi var , birazda olsa sohbet edrek videoya dökmek istedik :)

Hocam videonu izledim gerçekten çok faydalı olmuş.Soracağım bir husus var artık bu olmuyor artık bu olmuyor diyoruz.Benim aracım 2015 model 1.2 tsi dsg 105 bg benim aracımda bulunan dsg de bu artık olmuyor dediğiniz sınıfa mı giriyor?

Hocam videonu izledim gerçekten çok faydalı olmuş.Soracağım bir husus var artık bu olmuyor artık bu olmuyor diyoruz.Benim aracım 2015 model 1.2 tsi dsg 105 bg benim aracımda bulunan dsg de bu artık olmuyor dediğiniz sınıfa mı giriyor?
Yani mekatronik biraz sans malesef ama orani ciddi sekilde azalttilae.

Bana gore bu oran 2013 den sonra ciddi azalmis durumda eskilere nazaran

Bende aracı yeni aldım 2. El servis bakımlı dsg ürkütüyor beni ama inşallah bir problemle karşılaşmam kısmet konforuna lüksüne değer diyorum

Geri
Üst Alt