Araç içi kamera

Gkhnd

Üye
İsim
Gokhn
Merhaba arkadaslar forumda konusu var ise izur dilerim baktim bulamadım.

Malumunuz trafik te her an başımıza ne geleceği belli değil. Bir kazaya karışırsınız haklisinizdir ama bunu ispat edemiyorsunuzdur araç içi kamera burda devreye girer ve hayat kurtarır. Ne ise lafı uzatmiyacagim.

Eski arabamdan beri almayı düşündüğüm bi aparat. Sizin de yardımlarımızla kaliteli ama çok pahalı olmayan hd çekimli,gece çekimi kaliteli vw golf e takınca abartı bir büyüklüğü olmayan bir araç içi kamera aramakta ve yardımlarınızı beklemekteyim....

Bu konuda viofo 119s modelini öneririm. Gece çekimleri oldukça iyi, aynı zamanda çarpışma ikazı ve şerit takip ikazı da mevcut. Sony sensör mevcut üzerinde ve gps modulunun de olması küçüklüğü, kapasitörlü oluşu ciddi bir avantaj olarak görünüyor. Ben indirim kodunu kollayarak aldım TL karşılığı olarak 277 TL ye maal olmuş oldu. henüz gelmedi geldiğinde resimlerini de buraya yüklerim.

Bu konuda viofo 119s modelini öneririm. Gece çekimleri oldukça iyi, aynı zamanda çarpışma ikazı ve şerit takip ikazı da mevcut. Sony sensör mevcut üzerinde ve gps modulunun de olması küçüklüğü, kapasitörlü oluşu ciddi bir avantaj olarak görünüyor. Ben indirim kodunu kollayarak aldım TL karşılığı olarak 277 TL ye maal olmuş oldu. henüz gelmedi geldiğinde resimlerini de buraya yüklerim.
Takipteyim... özelliklerine bakarsak gayet hoş bir ürüne benziyor. Deneyimlerinizi bekliyorum

Yaklaşık 1senedir kullanıyorum ürünü gerçekten küçük ve yetenekli.Forumda araç içi kamera konusu vardı orda fotoğraflarını da paylaşmıştım.

Viofo A119 kamerasını 2 yıla yakındır kullanıyorum.Gece çekimi videosunu da yükledim fikir vermesi açısından.Bu arada Bi-xenon farların virajlarda nasıl direksiyonla döndüğünü açıkca görebiliriz:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiç bilmiyorum ama bende takmak istiyorum ama çok basit bir şey yok mu böyle şarjlı, bataryalı bir şey, sağdan soldan kablo geçirmekle uğraşmak istemiyorum. Önceki araçta trim sesleri türemişti kurcalarken  :)

Şöyle sadece son bir kaç dakikayı aklında tutacak bir şey, öyle tüm yolculuğa gerek yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mcgyver Çok teferuatlı bir iş değil aslında sadece bir kere montaj yapıp çakmaklığa taktığınız andan itibaren ihtiyaç olmadığı sürece hiç ellemenize gerek yok.Sürekli kayıt yapıp hafıza kartı dolunca en eskiden itibaren silmeye başlıyor.

Takipteyim.

https://tr.gearbest.com/car-dvr/pp_671284.html?wid=90
ben bu modelde karar kıldım fiyat düşünce almayı düşünüyorum. daha önce xiaomi 70 minutes almştm. pilli diye hiç kullanmadan elden cıkardım. bu tip cihazlar güneş ışığına marız kalacağından pilli olmaması taraftarıyım
Bende xiaomi 70 minutes düşünüyordum oysaki,hep takılı kalmıycak uzun yola çıkacağım zaman takarım diye düşünüyodum ama herkes pil meselesine değinmiş bilemedim şimdi,attığınız üründe maşallah ben max. 200 düşüyordum küçük sırıtmıcak güzel çekim kaliteli bişey düşünüyorum ama işte bulamadım sizlerden tavsiye bekliyorum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

aliexpresste 270 tl civarında hocam bu söylediğim model yinede siz bilirsiniz tabii.bide bu xiaominin her açılışta saçma sapan çince konuşmasına sinir olmuştum.

aliexpresste 270 tl civarında hocam bu söylediğim model yinede siz bilirsiniz tabii.bide bu xiaominin her açılışta saçma sapan çince konuşmasına sinir olmuştum.
7/24 bağlı durmucak sadece uzun yola çıkmadan takarım diye düşünüyodumda hocam o yüzden,yinede bilemedim şimdi kafamda ekransız kapasitörlü küçük bişey arıyorum ama bakalım belki konuda çıkar

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bizimki çince konuşmuyor sadece açılış sesi geliyor :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt