VW logolu kapi altı projektörü

iamalegend

Katılımcı Üye

İsim
Nadir
Merhaba arkadaşlar,

ender elektronikte, kapı çıkış aydınlatması olarak iki faklı ürün var, biri led diğeri normal aydınlatma, ürünler orjinal miş.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/golf/golf-7-5q/kapi-cikis.html

Ürün Teknik Özellikleri :

Orijinal Yedek Parça setidir

Kapı döşemesinde en alttaki reflektörler sökülerek yerlerine ışıklı olanı takılır

Yukarıdan bakıldığında yaydığı kırmızı ışık ile akşam karanlıkta kapınızı açtığınızda farkedilmenizi sağlar

Yere yaydığı beyaz led ışık ile araçtan inerken basacağınız yeri aydınlatır

Kapı içindeki kapı kontrol ünitesine orijinal olarak bağlanır ve kodlanır

Böylece herhangi bir ekstra kesme biçme olmadan orijinal şekilde monte edilir

Yeni tip beyaz led aydınlatma sağlar

Paket İçeriği :

1 adet beyaz ledli kapı çıkış aydınlatması

2 adet terminal

1 adet soket

Kablo tesisatı

böyle bir ürün taktıran varmı? ayrı bir hava katar diye düşünüyorum. siz ne dersiniz?

bir adet fiyatı bana biraz tuzlu geldi. aslında orjinal parça kodunu bilsek aliexpressten muadil parça alınıp takılabilir. "3AD 947 411" diye bir kod var elimde, ama bununla çıkan ilanlarda passat b 6-7 golf 5-6 uyumludur yazıyor genelde.

Dark975 dedi:
bir adet fiyatı bana biraz tuzlu geldi. aslında orjinal parça kodunu bilsek aliexpressten muadil parça alınıp takılabilir. "3AD 947 411" diye bir kod var elimde, ama bununla çıkan ilanlarda passat b 6-7 golf 5-6 uyumludur yazıyor genelde.
Hocam sadece parça ile olmayacaktır bu iş. Oraya kablo çekilmesi gerekir diye düşünüyorum.

yusuf dedi:
Hocam sadece parça ile olmayacaktır bu iş. Oraya kablo çekilmesi gerekir diye düşünüyorum.
evet yanında kablosu da geliyor. kapı içindeki orjinalin takıldıgı pine takıp, sonrasında da vag kablosuyla kodlanması gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar gezinirken altta bulunan ürüne rastladım sizinle de paylaşmak istedim

dfd6f4d3423cf6a36e42b5a400042e57.jpg

VW Golf 7 - 2015 -1.4 TSI Highline - Tungsten gri - Manuel - Bi-Xenon LED Gündüz Sürüş Farları - Panoramik Cam Tavan

Hocam bunların cok çeşitli versiyonları var. Şayet dusunuyor iseniz pilli olanları var onlardan tercih edin. Yoksa bazıları kapının altını delip yapıyorlar.

Ayna altı ışıklandırması olan araçlar için gereksiz bir ürün bence.

Bildiğim kadarıyla o kısma tesisat çekili değil kapı modülünden kablo çekilmesi gerekiyor.Eğer halihazırda aydınlatma yansa idi ilandaki söylenen doğru sadece soket takılacaktı ama bu durumda olmaz. Forumda bir arkadaş kablo ve aydınlatma takıp aktif etmişti sanırsam ondan bilgi alabilirsiniz.

Ben Çin'den kapıya yapıştırılan pilli olanlardan almıştım. Hiç kablo vb yok, sıkılırsan sök gitsin bence daha mantıklı :) garanti etkileyecek durumu da yok.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

0b99990deac9cd5a16b07f98d4e43fca.jpg

işçiliği zahmetli ama güzel oluyor. isterseniz lamba kısmı çıkartılıp farklı tip takılabilmesi artısı :)  

One Life Live it.!!!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt