Son dakika üyesi

1.0 Dsg comfort için fiyat araştırın bence. İstanbul ve Ankara'daki bayilerde indirimli bulabilirsiniz, liste fiyatına çok aldanmamak lazım.

Ben bir ay önce 92bin liraya aldım mesela Comfort tsi dsg.

1.0 Dsg comfort için fiyat araştırın bence. İstanbul ve Ankara'daki bayilerde indirimli bulabilirsiniz, liste fiyatına çok aldanmamak lazım.

Ben bir ay önce 92bin liraya aldım mesela Comfort tsi dsg.
yorumlarınız nasıl hocam? aracınızdan memnun musunuz ? Ben şahsen 2.el ACT li bir Highline daha mantıklı geliyor ama sizinde görüşlerinizi beklerim tabi ki

yorumlarınız nasıl hocam? aracınızdan memnun musunuz ? Ben şahsen 2.el ACT li bir Highline daha mantıklı geliyor ama sizinde görüşlerinizi beklerim tabi ki
Araç için pek yoruma gerek yok hocam, bildiğiniz Golf :)  comfort bana hız sabitleme hariç yeterli geliyor. Ön arka park sensörü standart. Alcantara koltuklar harika bence.

Motoru merak ediyorsanız gayet verimli. Performans olarak tdi'den eksik olmadığını düşünüyorum, tüketim olarak özellikle şehir içinde bayağı iyi. Uzun yolda kurallara uygun olarak kullanınca 4,5-5 yakiyor, daha önceki 1.4 passatim gibi.

Araç için pek yoruma gerek yok hocam, bildiğiniz Golf :)  comfort bana hız sabitleme hariç yeterli geliyor. Ön arka park sensörü standart. Alcantara koltuklar harika bence.

Motoru merak ediyorsanız gayet verimli. Performans olarak tdi'den eksik olmadığını düşünüyorum, tüketim olarak özellikle şehir içinde bayağı iyi. Uzun yolda kurallara uygun olarak kullanınca 4,5-5 yakiyor, daha önceki 1.4 passatim gibi.
şehir için yakıt tüketimi ne durumda hocam :)  2. el olarak dsg cam tavanda değerlendirebilir o zaman yorumlarınız doğrultusunda  :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
şehir için yakıt tüketimi ne durumda hocam :)  2. el olarak dsg cam tavanda değerlendirebilir o zaman yorumlarınız doğrultusunda  :'(
Şehir içi için henüz sağlıklı bir ölçüm yapamadım hocam, ancak bin km sonra anlaşılır. Ama ankara gibi orta trafik bir yerde yaşıyorsaniz 6,5-8 aralığı dışına çıkmaz diye tahmin ediyorum.

Genel Piyasadaki fiyatlar ve otomobil alım satım işi bence saçmalığın doruğunda artık :)  araba aramaktan midem bulandı. Bir süre daha aramayıp yılbaşından sonra bakacağım sanırım

Herkese merhabalar,

ismim Ahmet Can, 30 Yaşında İstanbul'dan katılıyorum :)  ilk aracım polo 1.4 FSi otomatik

DSG bir Golf 7 arayışına girmişken karşıma bu forum çıktı ve hemen üye oldum. 90.000 TL Bütçem doğrultusunda 0 veya 2. el 1.2 veya 1.4 bir araç arayışındayım yardımlarınız olursa çok sevinirim. Ayrıca kullanıcılar olarak alırken şuna mutlaka bak veya bu olmadan asla alınmaz dediğiniz tavsiyelerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkür ederim
Değerli Hocam

Neden dolayı vazgeçtiniz bilemiyorum ama  mutlaka DSG arıyorsanız size 1.0 TSI DSG Midline Plus donanımlı veya Comfortline donanımda Golf baksak? 

Aradaki 10 beygir farkı anlamak son hızlara çıkmadıkça  imkansıza yakındır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam

Neden dolayı vazgeçtiniz bilemiyorum ama  mutlaka DSG arıyorsanız size 1.0 TSI DSG Midline Plus donanımlı veya Comfortline donanımda Golf baksak? 

Aradaki 10 beygir farkı anlamak son hızlara çıkmadıkça  imkansıza yakındır.
Hocam merhabalar,

dün otocenter hepinizin bildiği üzere baktığım 10k - 20k km lerdeki dolu hasarlı boyalı ve kazalı araçların genel olarak fiyatları 90k bandında ve bu durum beni iyiden iyiye irite etti :) Performansla ilgili bir beklentim ve problemim yok. Tek istediğim bu paraları verdikten sonra skywindowlu ve otomatik bir Golf'e binebiliyor olmaktır.

Yinede bir gelişme olursa haberdar ederseniz çok sevinirim :)

Geri
Üst Alt