Son dakika üyesi

ACOzturk

Yeni Üye
İsim
A.Can Öztürk
Herkese merhabalar,

ismim Ahmet Can, 30 Yaşında İstanbul'dan katılıyorum :)  ilk aracım polo 1.4 FSi otomatik

DSG bir Golf 7 arayışına girmişken karşıma bu forum çıktı ve hemen üye oldum. 90.000 TL Bütçem doğrultusunda 0 veya 2. el 1.2 veya 1.4 bir araç arayışındayım yardımlarınız olursa çok sevinirim. Ayrıca kullanıcılar olarak alırken şuna mutlaka bak veya bu olmadan asla alınmaz dediğiniz tavsiyelerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkür ederim

Öncelikle hoşgeldiniz ,

Dsg li araç bakıyorsanız bence en önemlisi servis bakımlı hatta uzatılmış garantili olmasıdır. Geri kalan donanım konusu ki bence bluetooth olmazsa olmazdır. Çok büyük rahatlık. Birde fabrika çıkışlı xenon olması şuan tek istediğim donanım arabanın önden görünüşünde baya fark yaratıyor. Gerisi zaten kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişir. 

Aramıza hoş geldiniz. Otomatik derdiniz yoksa çok güzel araç bulabilirsiniz 2. El

Öncelikle hoşgeldiniz ,

Dsg li araç bakıyorsanız bence en önemlisi servis bakımlı hatta uzatılmış garantili olmasıdır. Geri kalan donanım konusu ki bence bluetooth olmazsa olmazdır. Çok büyük rahatlık. Birde fabrika çıkışlı xenon olması şuan tek istediğim donanım arabanın önden görünüşünde baya fark yaratıyor. Gerisi zaten kişisel zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre değişir. 
Bazıları da afs xenon plus ister ahhh hayat :)

Aramıza hoş geldiniz. Otomatik derdiniz yoksa çok güzel araç bulabilirsiniz 2. El
Otomatik dışında araç almayı malesef düşünmüyorum :)  ama bilgilendirme için teşekkürler

Değerli @hayirlisiHocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz öncelikle 

Size 1.0 TSI DSG Midline Plus donanımlı araç bakabiliriz.

Comfortline  donanımda da olabilir.

Açıkçası son durum nedir bilmemekle birlikte 1.0 motorlu araçlarda mevcut %3 kampanya indirimine ek olarak ekstradan %2 indirim daha var.

Midline plus bile artık bluetootlu medya cihazlarıyla geliyor  tek ihtiyaciniz park sensörleri bunları da satın aldığınız servisten yaptırabilirsiniz.  

ABS ESP ASR veya elektromekanik park freni gibi daha pek çok Güvenlik ekipmanı tüm paketlerde standarttır. 

Donanımdan çok sorunsuzluk ilk plândaysa size 0 KM alabiliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli @hayirlisiHocam 

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz öncelikle 

Size 1.0 TSI DSG Midline Plus donanımlı araç bakabiliriz.

Comfortline  donanımda da olabilir.

Açıkçası son durum nedir bilmemekle birlikte 1.0 motorlu araçlarda mevcut %3 kampanya indirimine ek olarak ekstradan %2 indirim daha var.

Midline plus bile artık bluetootlu medya cihazlarıyla geliyor  tek ihtiyaciniz park sensörleri bunları da satın aldığınız servisten yaptırabilirsiniz.  

ABS ESP ASR veya elektromekanik park freni gibi daha pek çok Güvenlik ekipmanı tüm paketlerde standarttır. 

Donanımdan çok sorunsuzluk ilk plândaysa size 0 KM alabiliriz.

Bilgiler için Teşekkür ederim :) bu arada konuyu hoşgeldin başlığı altında konuşuyoruz ama eğer başka bir bölümde açılması gerekiyorsa yönlendirebilirseniz çok sevinirim.

Dün Comfortline 1.0 DSG için fiyat aldım, 1.0 comfortline 110 PS DSG 105.900 liste fiyatı üzerinden %5 indirimle 100.605 tl ye geliyor ve malesef bütçemi aşıyor :)
forumdanda okuduğum bilgiler doğrultusunda çok yorulmamış ikinci el DSG 1.4 tsi act bir aracın bana ve bütçeme daha uygun olduğunu düşünüyorum. Şu an burda paylaşılan bilgiler doğrultusunda xenon, cam tavan ve bluetooth a dikkat ediyorum. Golf yabancı olduğum bir araç ACT nin kendi için farklı versiyonları varsa onlarla ilgili de bilgi paylaşabilirseniz çok mutlu olurum. Elimden geldiğince forumdaki tüm konuları kurcalıyorum tek tek yorumları v.s. okuyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bazıları da afs xenon plus ister ahhh hayat :)
Makyajlı kasa ledler aslında daha güzel hem selektör hızı hemde ışık bitiminin orda ki mor ışık insanın hoşuna gidiyor. Belki ilerleyen zamanlarda soket sokete uyumlu led far gelir. &:  

Makyajlı kasa ledler aslında daha güzel hem selektör hızı hemde ışık bitiminin orda ki mor ışık insanın hoşuna gidiyor. Belki ilerleyen zamanlarda soket sokete uyumlu led far gelir. &:  
araca hakim olmadığım için hangi özellikten bahsettiğinizi anlayamadım :)  yeni kasa hayalet göstergeler için mi geçerli?

Aramıza Hoşgeldiniz Hocam. Umarım gönlünüze göre olan Golf e kavuşursunuz.

araca hakim olmadığım için hangi özellikten bahsettiğinizi anlayamadım :)  yeni kasa hayalet göstergeler için mi geçerli?
2017 yılında golfe makyaj yapıldı. Bu makyajda ön xenon farlar yerini led farlar aldı.(gündüz farı değil direk uzun kısa farlar led oldu.)

Geri
Üst Alt