Alaninda uzman Norolog ariyoruz..

DumanG

Üye
İsim
Gökhan Duman
Umudun nereden gelecegi belli olmaz diyerek buraya yaziyorum. Cok sevdigim bir yakinim uzun suredir hastanede. Lenfoma kanserini yendi, sonra tekrar durumu agirlasti hastaneye yatti. Suuru gidip geliyor, kendinde degil. Ve isin garibi hastalikla ilgili tani koyulabilmis degil. Hastamiz Izmir'de. Raporlari inceleyebilecek, yol gosterebilecek bir norolog ariyoruz. Bir yol gosterilirse Istanbul'sa Istanbul, nereye gerekirse getirecegiz. Ama kendisi suan doktor doktor gezebilecek durumda degil. Raporlar mevcut, whatsapptan ulastiricam, yardimci olabilecek bir norolog, veya iyi bir norolog'a ulasabilmemi saglayacak biri cikarsa lutfen ozel mesajdan yazsin. Simdiden tesekkurler.

Umudun nereden gelecegi belli olmaz diyerek buraya yaziyorum. Cok sevdigim bir yakinim uzun suredir hastanede. Lenfoma kanserini yendi, sonra tekrar durumu agirlasti hastaneye yatti. Suuru gidip geliyor, kendinde degil. Ve isin garibi hastalikla ilgili tani koyulabilmis degil. Hastamiz Izmir'de. Raporlari inceleyebilecek, yol gosterebilecek bir norolog ariyoruz. Bir yol gosterilirse Istanbul'sa Istanbul, nereye gerekirse getirecegiz. Ama kendisi suan doktor doktor gezebilecek durumda degil. Raporlar mevcut, whatsapptan ulastiricam, yardimci olabilecek bir norolog, veya iyi bir norolog'a ulasabilmemi saglayacak biri cikarsa lutfen ozel mesajdan yazsin. Simdiden tesekkurler.
Keşke elimizden bir şey gelse de yardımcı olabilsek. Acil şifalar. 

Allah yardimciniz olsun acil sifalar versin hocam. 

Gecmis olsun hocam insallah yardimci olacak biri cikar 

hocam  geçmiş olsun

hastanede çalışıyorum sağlık memuruyum

lenfoma nın önce başlangıç yerini öğrenmek gerek burda şuur bulanıklıgı yapabilen bir sürü tipi mevcut

bunu ayırt etmek icin öncelikle pet ct çekmek gerek dolasıyla hastanın öncelikle onkoloji yi barındıran bir hastanede yatış yapılıp bu tetkiklerin yapıldıkdan sonra hedef nokta belirlendikten sonra tedaviye başlanabilir

nörolog size sadece beyinde gerçekleşen hasarı ve onu rahat ettirebilecek ilaç düzeyinde yardımcı olabilir

bu benim gördüklerim ve bildiklerimden yani tavsiyem nerde kemoterapi aldı ise orayla tekrar iletişime geçin

yeniden CT yaptırın muhakak bir odak nokta çıkacaktır malesef oyle kolay yendi oldu bitti diyecegimiz bir hastalık degil lenfoma

tekrar geçmiş olsun

Geri
Üst Alt