2016 model BMW 3.20D

ladinkayin

Üye
İsim
H
Merhabalar

Bugün boşta olan BMW 3.30 D şirket araçlarından birisini aldım ve Bursa İzmir arası yol yaptım. Araçta 110 km den sonra ciddi titreme var. Sadece direksiyon değil tüm araba titriyor. Yine 3.20d kullanan arkadaşı aradım aynı sorun onda da varmış. Forumlarda biraz dolaştım bu sorundan bahseden epey kişi var. İlginç geldi sizlere de danışayım istedim. Bu sorum dışında sürüş keyfi harika, tam gaz koltuğa yapıştırıyor, vites geçişleri çok iyi ve gaz pedalıyla birlikte arabayla bütünleşiyor sürücü. Ben öyle hissettim diyelim: -) motor rüzgar sesi az. 

Gel gelelim koltuklar bana pek konforlu gelmedi, suni deri ve terletiyor yazın sıcakta epey sıkıntı yaratır. Dış boyutlara göre iç mekan bana dar geldi. Benim araç bir önceki kasa insignia ve iç mekan ondan da dar . Uzun yolda konfor bence insignia dan daha zayıf . 

Sizin şirketteki araçlara bakiyorum ve bir de kendime.. :000052-medium:

Sizin şirkette iş bulabilir miyim acaba?  :000121-medium:

Bildigim kadarıyla Direksiyondaki sorun bir üst versiyon olan progressive direksiyona upgrade edilirse geçiyor sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi tebrikler bu şirketinize  Hocam . Yanlış anlamanızı istemem ama Hangi şirket bu özel değilse öğrenmek isterim  :mad:  Maşallah Şirket aracı BMW hemde 2016 3.20 D :'(

Sizin şirketteki araçlara bakiyorum ve bir de kendime.. :000052-medium:

Sizin şirkette iş bulabilir miyim acaba?  :000121-medium:

Bildigim kadarıyla Direksiyondaki sorun bir üst versiyon olan progressive direksiyona upgrade edilirse geçiyor sadece.
Ben emekli olayım yerime geçersiniz hocam selamlar : -))

Vallahi tebrikler bu şirketinize  Hocam . Yanlış anlamanızı istemem ama Hangi şirket bu özel değilse öğrenmek isterim  :mad:  Maşallah Şirket aracı BMW hemde 2016 3.20 D :'(
Yabancı şirket hocam, passat ve insignia veriyordu ama Avrupa araç politikasını uygulama kararı alınca arabalar birden BMW oluverdi : -)) gençlere BMW1, orta hallilere yöneticilere BMW2, biraz daha üstlere BMW3 , İlgili bölümün TR ve Ortadoğu sorumlularına BMW4 veriyor.  Ben insignia isteyeceğim ama : -))

Geri
Üst Alt