Gündüz farına paralel bağlantı hk

HAKANPOLAT

Üye
İsim
Hakan Polat
Arkadaşlar merhaba.

Aşağıdaki resimde yer alan led gündüz farını, mevcuttaki halojen gündüz farına paralel bağlasak çalışır mi? Satıcı bu şekilde öneriyor ama ben emin olamadım.

Ne dersiniz?

d8041d11b135d16f82b651748a9c2cd1.jpg

O şekilde yapmak mantıklı, başka türlü nası olabilir ki? Aküden direk bağlanabilir ama bu seferde farları açınca kısılmaz. 
Teşekkürler..
Benim takıldığım konu; iki farklı türdeki ampulün (halojen + led) aynı kablo üzerinden çalışması durumunda hata ışığı yakıp yakmayacağı aslında....

Teşekkürler..
Benim takıldığım konu; iki farklı türdeki ampulün (halojen + led) aynı kablo üzerinden çalışması durumunda hata ışığı yakıp yakmayacağı aslında....
Hata vereceğini düşünmüyorum. Geri vites lambasından kamera ve park sensörü için elektrik aldım. 1 değil 2 defa yani, arıza vermedi bugüne kadar. Geri kameranın da etrafında 4 adet led var tabi. 

Bence arıza vermez. 

[mention=4124]HAKANPOLAT[/mention] hocam yaptırdıktan sonra foto görmek isteriz.bakalım nasıl görünüyor?
Tabii ki...
Ama siparişlerin elime ulaşması zaman alıyor. Önce Türkiyede biriktiriyorum siparişleri. Sonra ben türkiyeye geldiğimde ya da türkiye den buraya biri geldiğinde elime ulaşıyor. Kıbrıstayım ben....

Led gündüz farları nihayet elime ulaştı... Beklediğimden çok daha kaliteli... bir de yerime tam oturursa çok süper olacak [emoji16][emoji16]
ecc329510fe873e57aaaf36072bfc3c1.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Zenon ve led  Farlı olan araçlar için nedir çözümü acaba ?

Ayrı değil de Birlikta bağlama şansımız varmı acaba ? U Led  farlı araçlarda Gündüz farına mesela

Ayrı değil de Birlikta bağlama şansımız varmı acaba ? U Led  farlı araçlarda Gündüz farına mesela
Bence sıkıntı olmaz... satıcı o şekilde öneriyor zaten.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Geri
Üst Alt