1.2 TSI Manuel Golf'ten 1.6 TDI DSG Golf'e Geçtim

mertnizami

Üye
İsim
Mert Işık
Merhaba Arkadaşlar,

Malumunuz aracımı satıyorum ilanı da hala forumda mevcut. Eski aracımdan çok memnun olmama rağmen maalesef manuel olması sebebiyle DSG ihtiyacı doğdu. 

Bu sefer almışken birazda ailemin ve çevremin baskısı ile 1.6 TDI motor tercih ettim. 

Aracımı pazartesi günü teslim aldım. 

Araç 1.6 TDI Highline DSG ilave olarak tungsten gri ve panoramik cam tavan mevcut.

İlk izlenimlerim Highline donanım için makyajlı golfün iç tasarımı güzel olmuş. DSG konforu zaten tartışılmaz. 

1.6 TDI motorda tork farkını gerçekten hissettiriyor.

Birkaç resim çektim zaman buldukça yeni resimler eklemeye çalışacağım.

20170918_162207.jpg

20170918_165300.jpg

20170918_165310.jpg

20170918_170542.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanın

Hayirli olsun hocam baya guzel gelmistir simdi size  :Allahnazardansaklasın  kazasiz belasiz insallah  s=bigstar

Hocam  yakıt tüketiminiz ne oldu acaba, çok farketti mi?

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

@sade2017 henüz yakıt tüketimi için çok erken ama ilk değerler 1 lt civarı düştü. 1.2 manuel ile 6 - 6.5 lt arası ortalamam vardı. şu anda 5.3 lt civarı bir ortalamam var ama bu değer zamanla değişir.

hayırlı uğurlu olsun maşallah çok güzel :)

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun 

Hayırlı olsun güzel araç. Sanırım aynı semtte oturuyoruz. Arada aracınızı görürsem korna çalarım :)

Teşekkür ederim arkadaşlar hep birlikte kazasız belasız güvenli sürüşler olması dileğiyle

@mrslzn hocam kornayla birlikte selektörde yapın bari tanıyayım :)  Eryaman'ın neresindesiniz ?

Teşekkür ederim arkadaşlar hep birlikte kazasız belasız güvenli sürüşler olması dileğiyle

@mrslzn hocam kornayla birlikte selektörde yapın bari tanıyayım :)  Eryaman'ın neresindesiniz ?
Hocam ben Eryaman evlerinde ikamet ediyorum..

Siz?

Hayırlı olsun hocam Allah kazasız belasız binmek nasip etsin.

Geri
Üst Alt