GOLF 7 1.4 TSI HIGHLINE + CAMTAVAN FİYAT ÖNERİSİ

trx

Üye
İsim
CAN
Sayın hocalarım, 

2016 Ağustos ayında aldığım, Golf 7 1.4 TSI Highline Beyaz Renk + Cam tavan aracımı satmayı düşünüyorum. 
Hasar, boya v.s yok. 12000 km'de. 1.yıl bakımı Ağustos'ta yapıldı. İlk sahibiyim.

Sizce ederi nedir.

Araçtan bir şikaetim yok, fakat bir ihtimal satıp, Tiguan tarzı bir araç alma niyetim var. 
Ayrıca sizce şimdi satıp alma mı daha mantıklı, yoksa önerebileceğiniz bir tarih var mıdır? 

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. 

Teşekkür ederim sayın hocalarım. 

sahibinden.com'da ilan açtınız mı? fotoğraflarını görmek isterim doğrusu. 

araç DSG ise düşünebilirim hocam
iyi günler

Hayırlı Satışlar olsun Erhan hocam :'(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın hocalarım, 

2016 Ağustos ayında aldığım, Golf 7 1.4 TSI Highline Beyaz Renk + Cam tavan aracımı satmayı düşünüyorum. 
Hasar, boya v.s yok. 12000 km'de. 1.yıl bakımı Ağustos'ta yapıldı. İlk sahibiyim.

Sizce ederi nedir.

Araçtan bir şikaetim yok, fakat bir ihtimal satıp, Tiguan tarzı bir araç alma niyetim var. 
Ayrıca sizce şimdi satıp alma mı daha mantıklı, yoksa önerebileceğiniz bir tarih var mıdır? 

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. 
Hayırlı satışlar diliyorum hocam. :'(

Hocam peder 2 gün önce 2017 sıfır tiguan aldı, golf ten sonra çok rahatsız geldi bana. Kesinlikle golf kadar konforlu bir araç değil, performans konusun da hiç sorun yok ama 110 bin ve üstü bir araç daha konforlu olmalı diye düşünüyorum. Bu yorumum şehiriçi golf-tiguan kullanım sonrası konfor farkı içindir.

Geri
Üst Alt