Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

Hoş bende cok dikkatli bakmadim ama sanki sari yaniyor gibi geldi kullanirken

@farbar evet hocam dediğiniz gibiymiş, özellikle kontrol ettim, çok belirgin olmasa da halojen sarı ampülü olduğuna kanaat getirdim, nette biraz bakındım far içeriğine ama bulamadım, belki kullanım kılavuzunda yazıyordur.

Sent from my iPad using Tapatalk

Gündüz farlari torpido gözü bagaj ve geri vites lambasi hepsi beyaz led oldu.

Ve güzel oldu. :)

24f90656208366e7141c3599804d97ca.jpg

8311ae75bd73e15d342588b0e4d77098.jpg

@farbar çok güzel olmuş, ellerinize sağlık :) torpido gözü ve geri vites lambası için nerden aldığınızı belirtirseniz ben de alayım hemen :)

Sent from my iPad using Tapatalk

@farbar

Değerli Hocam;

Rica etsem bu uygulamaları nasıl yaptığınızı da paylaşır mısınız?

Beylikdüzü kavaklida bir aksesuarcidan aldim takilmasi cok basit. Markasi photon

Bu aliexpressden ilk defa alisveris ediyorum birkaç urun sipariş verdim.

Bir hafta kadar oldu fakat öylece bekliyor gibi prosedür nedir şu görüntü normalmidir acaba.

9894018457d14a45c9e2a7df6cf4999a.jpg

@farbar hocam onay bekleyende görünmesi, ödemenizi yaptığınızı ancak satıcının henüz bir işlem yapmadığını belirtir, yani ürünü hazırlayıp kargoya henüz vermemişler. Ürünleri satın aldığınız satıcıların arama yaparken top rated olarak ifade edilen çok satan, güvenilir kategorisinde yer almasına dikkat etmenizi öneririm. Bir hafta oldukça uzun bir süre olmuş açıkçası. Benim başıma hiç gelmediği için ben de merak ettim. Aldığınız bir ürünün satın alma detaylarının yer aldığı sayfayı paylaşabilir misiniz?

@farbar gördüğüm kadarıyla basamak çitalarınız kargoya verilmiş ama egzost uçlarınız henüz kargolanmamış. Onu da kısa sürede kargolarlar eminim. Kaldı ki site oldukça güvenlidir. Açıklamada belirtilen süre içerisinde tarafınıza ulaşmazsa paranızı iade alabiliyorsunuz. Bu arada hayırlı olsun hocam, beyaz renk aracınız için mavi uçlular güzel bir tercih olmuş, ben krom almıştım ancak manuel montajı pek mümkün olmuyor, ben egzostçuda arkadan ufak direk şeklinde kaynak yaptırdım çok sağlam oldular.

Teşekkürler hocam ilginize..

Bu arada ven servisten orj ekzoz ucu almaya kalktim takamadi servistekiler 2 yzun 2 de kisa civata vardı uzunlar baska kisalar başka arac için dedi bilmiyorlar isi. On kisimda bi bosluk sallanti olusmustu megersem uzun vida ile oradan desteklemek gerekiyormus. 90 tl olandan taktik ama hoşuma gitmedi umarim cinden gelir.

Rica ederim hocam ne demek :) Ben de kodlamalar için gittiğim ender de taktırırım demiştim ama sizdeki gibi uymamıştı. Benim şu anda kullandıklarım da Çin'den geldiler, bir problem olmayacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt