Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

@Negatiwe hayırlı olsun hocam, tez zamanda elinize ulaşır inşallah :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

zambor007 dedi:
@Negatiwe

alışveriş öncesi aliexpress reklamımıza tıklamayı unutmayın :)
Bende reklam yok hocam AdBlock kurulu bsayarda  :)
Ne kadar ayıp  8|
adblock ya da virüs programının reklam engelleyicisini kullanmayan çok azdır kullanmayanlarda bilgisayarla pek haşır neşir olmayan kişilerdir  :)

Bu devirde bu tip program kullanmadan bilgisayar 2 dakikada çöker
Hocam arkadaş sitenin kurucusu  :D Ad.Blocka alternatif program yazabilir.

erkanz dedi:
@silvershadow @yusuf @Redline @alper32 @topalkartal @rust

Herkese günaydın  :) Yorumlarınız doğrultusunda aliexpress üzerinden aldığım beyaz gündüz ledlerini dün akşam eve varır varmaz sabredemeden taktım :) Bu sebeple fotolar pek iyi çıkmadılar ama gerçekten tungstene beyaz renk ledler çok yakıştılar. Dilerim bir aksaklık çıkarmazlar.

Bilgi: Birinci resimde standart hali, üçüncü resimde bir ampül standart, bir ampülde led olarak çektim ki kıyaslama yapılabilsin diye ama dediğim gibi maalesef foto iyi çıkmadı.
Dün gündüz farlarını beyaz yapmış bir highline gelip geçti yanımdan. O da Tungsten'di. Dolayısıyla gerçek halini gördüm ve Çok beğendim.

Hayırlı olsun.

Murat Hocam çok teşekkür ederim. Sizlerin sayesinde her gün yeni şeyler keşfediyoruz :) bir de şu kablo olayını çözebilsem çok sevineceğim.

Bende istiyorum bu beyaz gündüz fari ledlerden.

Fakat yurdisindan hic alışveriş yapmadim.

Istanbul da bulamazmiyiz acaba bu led lerden.

@farbar hocam bildiğiniz malum yurtiçi sitelerden alır gibi kayıt olup kredi kartinizla (tercihen sanal kart) kolaylıkla alabilirsiniz. Önceki mesajlarımızda linkler de mevcut zaten. Elbette tercih sizin.

Bi xenon farlarda dönüş farlari icin led kullanabiliyormuyuz acaba.

Bi onlar sari kaldi.

@farbar hocam sanırım sisleri kastettiniz zira bixenon larda dönüş farları entegre yani sislerde değiller. Sislerinde sanırım beyaz alternatifleri mevcut ama bildiğim güvenlik açısından pek efektif değiller hatta konunun başında arkadaşlar sözünü etmişlerdi.

Yok sisleri demiyorum arac 1.4 highline

Sağa sola donuslerde yanan yardimci statik dönüş farlarini kasdetmistim.

Onlar sarı mıydı diyerek en kısa zamanda otoparka gideceğim hocam demek ki zira ben onları beyaz biliyorum [emoji23]

Geri
Üst Alt