Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

Arka plaka lambam ve geri vites lambalarim led aklıma geldikçe ampulleri çıkartır incelerim kararma vs. Var mı diye ara ara kontrol etmek gerekli cin meseili ürünleri

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

683e507e7a0947b3765cf9d14a34f97b.jpg

1c2b5549f3138d05e97d517689f004ed.jpg

b902a1c6807b720e6d6d8859a04a17c2.jpg

3c4ce037cbb16cebc0273f41ee1cd3ca.jpg

Bayram arefesi sarı ilan sitesinden almış oldum izne gideceğim için alıyım dedim yurtdışından sipariş beklemek istemedim.. TR'de tek satıcı var ankarada.. Ürün çin malı bir sıkıntı çıkmadı..

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
rfncskn dedi:

Bayram arefesi sarı ilan sitesinden almış oldum izne gideceğim için alıyım dedim yurtdışından sipariş beklemek istemedim.. TR'de tek satıcı var ankarada.. Ürün çin malı bir sıkıntı çıkmadı..

Bu satıcıdan ben daha önce almıştım ürün 2 seneye yakın kullandım hic bir problem olmadı. Ankara'da FM Tüning yanlış bilmiyorsam firma.

mcanerol dedi:

Bu satıcıdan ben daha önce almıştım ürün 2 seneye yakın kullandım hic bir problem olmadı. Ankara'da FM Tüning yanlış bilmiyorsam firma.
Aynen hocam biraz beklenip aliexpressten mercekli olandan da alınabilirdi en azından daha ucuza mal edilir ama bugun yarın sipariş edecem diye izin geldi malum 1 aya çinden geliyor..

rfncskn dedi:

Aynen hocam biraz beklenip aliexpressten mercekli olandan da alınabilirdi en azından daha ucuza mal edilir ama bugun yarın sipariş edecem diye izin geldi malum 1 aya çinden geliyor..

Iyi yapmışsınız hocam alin deneyin hemde forum icin bir alternatif ürün olur. Açıkcası sıkıntı yasamazsiniz diye dusunuyorum.

mcanerol dedi:

Iyi yapmışsınız hocam alin deneyin hemde forum icin bir alternatif ürün olur. Açıkcası sıkıntı yasamazsiniz diye dusunuyorum.
Ürünün durumu stabil.. zaten feedbacklerde hep olumluydu %99 du zannedersem..

philips in veya osram ın pw24w olarak beyaz halojen ampulu var mıdır acaba ? ledlere güvenemiyorum artık.

@silvershadow @yusuf @Redline @alper32 @topalkartal @rust

Herkese günaydın  :) Yorumlarınız doğrultusunda aliexpress üzerinden aldığım beyaz gündüz ledlerini dün akşam eve varır varmaz sabredemeden taktım :) Bu sebeple fotolar pek iyi çıkmadılar ama gerçekten tungstene beyaz renk ledler çok yakıştılar. Dilerim bir aksaklık çıkarmazlar.

Bilgi: Birinci resimde standart hali, üçüncü resimde bir ampül standart, bir ampülde led olarak çektim ki kıyaslama yapılabilsin diye ama dediğim gibi maalesef foto iyi çıkmadı.

809_46636d19192276fab0b0d02b7503c427e5d95942.jpg

811_ca44ecc98b1eca9201819b659b48821192c9fc71.jpg

813_f06e426c7f76e3548dec206e3baccd47e35813cc.jpg

815_e4de1606da28837f8181b033c9e6fe702c86ca6e.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
erkanz dedi:

Herkese günaydın  :) Yorumlarınız doğrultusunda aliexpress üzerinden aldığım beyaz gündüz ledlerini dün akşam eve varır varmaz sabredemeden taktım :) Bu sebeple fotolar pek iyi çıkmadılar ama gerçekten tungstene beyaz renk ledler çok yakıştılar. Dilerim bir aksaklık çıkarmazlar.

Bilgi: Birinci resimde standart hali, üçüncü resimde bir ampül standart, bir ampülde led olarak çektim ki kıyaslama yapılabilsin diye ama dediğim gibi maalesef foto iyi çıkmadı.
Günaydın. Harika olmuş hocam elinize sağlık. Bende istiyorum bu uygulamayı ne kadar zamanda geldi ürün ?

erkanz dedi:

Güle güle kullanın hocam çok yakışmış. Arada çıkartıp  kontrol edin derim durumunu görmek için.

@Negatiwe Serdar Hocam beğenmenize çok sevindim. Hele ki sabah dışarıda bambaşka bir hava kattığını daha da bir fark ettim :) Dediğiniz gibi arada çıkartıp kontrol etmekte fayda var, içimize kurt düştü madem, dikkat etmeye gayret edeceğim. Gerçi farın içine dışarıdan bakınca da görünüyor led rahatlıkla.

Siparişi Temmuz'un 20 sinde vermiştim, dün yani 21. günde elime ulaştı.

Aldığım yerin linkini de aşağıda paylaştım. Nispeten biraz daha pahalı idi zira Samsung ledleri kullanılmış bir ürün olduğunu belirttiklerinden tercih etmeme etken oldu.

http://www.aliexpress.com/item/2PCS-PW24W-High-Power-LED-Daytime-Running-Light-DRL-Replacement-Bulbs-for-VW-Golf-MK7-Golf7/2030269697.html

817_c894f2df0d3b1075f9b4a59a9a184420cdde5404.jpg

erkanz dedi:
@Negatiwe Serdar Hocam beğenmenize çok sevindim. Hele ki sabah dışarıda bambaşka bir hava kattığını daha da bir fark ettim :) Dediğiniz gibi arada çıkartıp kontrol etmekte fayda var, içimize kurt düştü madem, dikkat etmeye gayret edeceğim. Gerçi farın içine dışarıdan bakınca da görünüyor led rahatlıkla.

Siparişi Temmuz'un 20 sinde vermiştim, dün yani 21. günde elime ulaştı.

Aldığım yerin linkini de aşağıda paylaştım. Nispeten biraz daha pahalı idi zira Samsung ledleri kullanılmış bir ürün olduğunu belirttiklerinden tercih etmeme etken oldu.

http://www.aliexpress.com/item/2PCS-PW24W-High-Power-LED-Daytime-Running-Light-DRL-Replacement-Bulbs-for-VW-Golf-MK7-Golf7/2030269697.html
Teşekkürler hocam bende üye oldum başlıyorum işlemlere. Araca inanılmaz hava katıyor. Güzel günlerde kullanın.

@Negatiwe Rica ederim hocam, siz de bir an evvel işlemleri halledip taktığınızda resimleri paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada dikkatinizi çekmiştir gerçi ama her ihtimale karşı belirteyim istedim. Ürün sayfasında üç renk mevcut olduğundan alırken beyazı seçtiğinizden emin olursanız olası bir aksaklığa mahal vermemiş olursunuz.

@newspeed hocam pardon ama işkillendik malum, arada çıkartırız elbette  s=s17

Thank you for your payment! We have received your payment.

Ödeme alındı ve işlem bitti sanırım. Beyaz renk seçtim hocam.

Geri
Üst Alt