Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

SATURNUS2015 dedi:
harika.  :'(

tamamdır uygulama yapıp konusunda paylaşırım.  geri vites ışığını da led yapmış mıydın. tam tamam olur o zaman. sonra iç kısma geçeriz.  &:

@Redline
Teşekkürler :) tamda bugün baktım.

Geri vites ışığını ben led zannediyordum highline aldım diye yapmışlardır dedim  :)yanılmışım konuda gördüm hemen alıcam bir çift. Benim arkadaşım power led küçük levhalı ömürlük led yapıyor iç kısımı ona bırakıcam artık :)

Redline dedi:

tamamdır uygulama yapıp konusunda paylaşırım.  geri vites ışığını da led yapmış mıydın. tam tamam olur o zaman. sonra iç kısma geçeriz.  &:

@Redline

Geri vites ışığını ben led zannediyordum highline aldım diye yapmışlardır dedim  :)yanılmışım konuda gördüm hemen alıcam bir çift. Benim arkadaşım power led küçük levhalı ömürlük led yapıyor iç kısımı ona bırakıcam artık :)
bi yaşıma daha girdim ya. o 500 m'den tanınan şaşalı arka led modülünde geri vitesler normal ampul mü yuh s=s19

peki o ledler arıza ışığı yakar mı vag'sız?

SATURNUS2015 dedi:

@Redline

bi yaşıma daha girdim ya. o 500 m'den tanınan şaşalı arka led modülünde geri vitesler normal ampul mü yuh s=s19

peki o ledler arıza ışığı yakar mı vag'sız?
yakmıyor murat hocam. sadece plaka ampul değişimi yakıyor.
ilk işlerden biri onu değiştirmek olacak. pek bu bölümü takip etmedim ama, photon, philips falan mı alıyoruz. kodu var mıdır?

Herkese merhaba,

Bir uyarı, bu linkten alınan beyaz LED'leri almamanızı tavsiye ederim. http://tr.aliexpress.com/item/High-Power-Error-Free-PWY24W-PW24W-LED-Bulbs-For-A3-A4-A5-Q3-VW-MK7-Golf/1916946895.html

Benimkilerin son durumu bu, Allah'tan durumu erken fark ettim de orijinallerle değiştirdim. Aman diyim.  :- :-

2ueoep3.jpg

v8loo5.jpg

2wcfrmd.jpg

TsDQoFX.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@newspeed

Değerli Hocam;

Bu geri bildirim için teşekkür ederim.

Muhtemel arıza ve Allah korusun kısa devre sonucu daha kötü durumları önlemiş oldunuz.

@newspeed

hocam nasıl fark ettiniz durumu ?

o pas mı, ısınmış mı ne olmuş öyle anlayamadım.

Rust dedi:
@newspeed

hocam nasıl fark ettiniz durumu ?

o pas mı, ısınmış mı ne olmuş öyle anlayamadım.
Değerli Hocam;

Benim gibi gece nöbetindesiniz sanırım. Beklemeyin diye  daha önce okuduklarıma bakarak ve fotoğraftaki detaylara bakarak yanıtlamaya çalışayım. Bu değerli geri bildirimi yazan Mehmet hocamız da gereken bilgilendirmeyi yapacaktır.

Led ışığın renginde değişme, ışığında sönükleşme ve merceklerinde kararma görülür.

@rust @silvershadow dun otoparkta fark ettim durumu isikta bir dalgalanma fark ettim durumu kontrol etmek icin cikarttigimda fari, yuvasindan ayrilmisti iki farda. Iceriginin pas mi oldugunu cok kontrol etmedim acikcasi o sinirle attim gitti cope :)

Sanırım elektronik işi biraz şansa dayalı,  beyaz ledler sarı olanlarına göre daha iyi bencede  fırsatını bulunca bende değiştirmeyi planlıyorum bakalım kısmet :)

Geri
Üst Alt