Gündüz farını LED yapmak için ampul tavsiyesi

ben de sökmek zorunda kaldıgım için üzülüyorum.

o erimiş haldeki resimlerini görünce aklım sürekli farda olsun istemedim. yok mu çin malı olmayan kaliteli markaların böyle ürünleri ?

Teşekkürler arkadaşlar, forum sayesinde araç daha da güzelleşti.  :'(

@Rust Hocam eriyen fotoğraflara bir kaç yerde daha rastlamıştım ve hepsi aliexpressten gelen mercekli dlr modeliydi. Sizinkisi de mi o modeldendi ? Malum sitedeki merceksiz düz model ve sık sık kontrol etmeme rağmen hiç ısındığını görmedim.

theGenius dedi:
@KabileReisi

Sevindim hocam. Bir de fotoğraf alsaydık ayrı güzel olurdu tabi :)
Araç garajda biraz karanlık kalıyor etraf, dışarıda çekseydim daha güzel olurmuş ama iş işten geçti artık :(

@KabileReisi

Hocam, ledler benim iş yerime teslim edilmişti. Akşam vakti takabilmiştim. Ve aynı sizinkisi gibi ledlerin insan gibi parlamaması yüzünden düzgün fotoğraf çekememiştim  :D Güle güle kullanın  :'(

@theGenius

Aynen hocam bende gece 12ydi taktığımda :) o zaman çekmedim bilerek gündüz çekerim diye ama o da kaldı :D  

KabileReisi dedi:
@theGenius

Aynen hocam bende gece 12ydi taktığımda :) o zaman çekmedim bilerek gündüz çekerim diye ama o da kaldı :D
Gece sizin gibi ilk denemem hocam ne yazikki insan gibi parlamiyor bu ledler :)

409d39a99f88ad8323609b8e76acee17.jpg

Bu da ertesi gün gündüz gözüyle.

8c1d04bf737d48b3763668e5f25a40d6.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

KabileReisi dedi:
@theGenius

Gece sizin gibi ilk denemem hocam ne yazikki insan gibi parlamiyor bu ledler :)

409d39a99f88ad8323609b8e76acee17.jpg

Bu da ertesi gün gündüz gözüyle.

8c1d04bf737d48b3763668e5f25a40d6.jpg

@theGenius

Benim hafta içi aracı gündüz çıkartma gibi bir şansım olmadığından inşallah pazar çekerim günışığında bir foto :D

Hocam ebayde olanlarin gunahini almak istemem simdi de. İnternette bir iki yerde ve bu konumun 2-3 sayfa gersinde sanki eriyen bir mercekli led vardi. İsterseniz bir kontrol edin aynisi mi diye.

KabileReisi dedi:
@theGenius

Benim hafta içi aracı gündüz çıkartma gibi bir şansım olmadığından inşallah pazar çekerim günışığında bir foto :D

@theGenius hocam dün çektim içimde kalmasın paylaşayım dedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu paylaşılan ürünlerden en sağlamı hangisi acaba?

Geri
Üst Alt