Max. 85.000 tl ye alınacak otomatik araç?

byakif

Üye
İsim
byAkif
Sevgili forum üyeleri tavan sınır 85.000 tl ye otomatik ikinci el olur sıfır olur benzinli düşük kilometrede olmak şartıyla orta dolulukta olabilir ful daha iyi olur [emoji3] önereceğiniz araçları bekliyorum? Şimdiden teşekkürler.

Sevgili forum üyeleri tavan sınır 85.000 tl ye otomatik ikinci el olur sıfır olur benzinli düşük kilometrede olmak şartıyla orta dolulukta olabilir ful daha iyi olur
emoji3.png
önereceğiniz araçları bekliyorum? Şimdiden teşekkürler.
2013 model golf7 1.6 TDİ DSG hig. olabilir bence o fiyata :)

Km si düşük bulmak zor.

Sıfır km seat leon 1.0 ecomotive dsg style paket çanakkale avekten pazarlıksız 85600 fiyat aldım 15 gün önce.2.el ile hiç uğraşmayın.

Sıfır km seat leon 1.0 ecomotive dsg style paket çanakkale avekten pazarlıksız 85600 fiyat aldım 15 gün önce.2.el ile hiç uğraşmayın.
Style paket dediği ful mü oluyor hocam? Sanruf, Led filan?

1.0 dsg golf performans çok iyi şuan 2000 km oldu alalı ankara kars arası uzun yol 1200 km tecrübem de performans beni şaşırttı 200 km ye kadar motorda en ufak bir zorlanma olmuyor gayet de seri daha önceki aracım 2014 de sıfır aldığım 1.6 b7 kasa dizel passattı inanın sollamalarda verdiği güven hissi ondan daha iyi diyebilirim. Passatı sattığıma pişman olmadım hele dsg mükemmel şuan için. Tek fark sanki passat konfor olarak bir tık önde o da sağımsız arka süspansiyondar muhtemelen. Sorularınız olursa yardımcı olurum. Bu arada 110 140 arası dağ tepe düzlük karışık yollarda 4.9-5.5 arasa bir tüketimim oldu dizel passatlada aynı ortalamayla gidiyordum. 

2013 model golf7 1.6 TDİ DSG hig. olabilir bence o fiyata :)
O fiyatlara bulmak zor hocam düşük km. 2013 model ile 2014 model highline arasında önemli farklar olmasına rağmen adamlar 2013'ü adeta 2016 model fiyatına koyuyorlar. Aracının ne olduğunu bilmeden araç satmaya çalışıyorlar. :)  

Style paket dediği ful mü oluyor hocam? Sanruf, Led filan?
Yok hocam cam tavan ve led far ve stoplar opsiyon.siz 85000 tl ye göre sorunca böyle yazdım.Bu style de golf comfortline a opsiyon olarak ekletilen sürüş komfor ve ışık paketler standart.Şu an benim görüşüm bu paralara alınabilcek en iyi araba.

Mantıken mantıksız geliyor 1.0 motorun performanslı olması ama denemeden karar vermemek gerekiyormuş demekki. 1 sene önce 1.6 motor Honda kullanıyordum. Bizim memeleket(kahramanmaraş) çok rampalı olduğu için araç kağanı gibiydi sıfır performans. Dilim bir kere yandı.

O fiyatlara bulmak zor hocam düşük km. 2013 model ile 2014 model highline arasında önemli farklar olmasına rağmen adamlar 2013'ü adeta 2016 model fiyatına koyuyorlar. Aracının ne olduğunu bilmeden araç satmaya çalışıyorlar. :)  
hocam mesela 2013 model araç için km si düşük diyebilmemiz için kaç km olması gerekiyor. benim araç şuan 74.000 de ve o fiyatında biraz altına satabilirim diye düşünebilirdim.

hocam mesela 2013 model araç için km si düşük diyebilmemiz için kaç km olması gerekiyor. benim araç şuan 74.000 de ve o fiyatında biraz altına satabilirim diye düşünebilirdim.
74.000 km'de iyidir hocam. Artık yeni nesil motorlar daha dayanıklı oldukları için düzenli bakım yapıldığında 100.000 km'deki araç bile tertemiz çıkabiliyor. Ben düşük olarak 50.000 km altına bakıyorum. Sene başında uygun fiyatlı 2013 model highline 1-2 araç bulmuştum fakat katlanır ayna vs. olmadığından dolayı vazgeçtim. 

Forumda fiyat belirleme konuları var. Hem oradan faydalanıp hem de sahibinden'e göre aracınızın değerini belirleyebilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt