Golften Volvo V40 a geçilir mi?

Muhtemelen yakıtı bmw 118i ile aynı olur, içlerinde en az yakanı a3 dür, ama diğerlerinin verdiği gücü vermez tabi

Turmerik sarısı Full bi Golfde fena olmaz, Bizim burda birisi almış araç bambaşka duruyordu en nihayetinde gene golf, İmkan varsa bunların arasında a3 derim ancak full olmak şartı ile :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Turmerik sarısı Full bi Golfde fena olmaz, Bizim burda birisi almış araç bambaşka duruyordu en nihayetinde gene golf, İmkan varsa bunların arasında a3 derim ancak full olmak şartı ile [emoji4]
A3 ü fulleyince fiyat uçup gidiyor maalesef

Bence kesinlikle alınabilir. Uzun süredir bakıyorum v40'lara. Piyasaı kalitesine göre oldukça uygun fiyatlı. Golf'lerin fiyatları uçtu gitti. 

Değerli @atakom Hocam 

İnsan Golf e bindikten sonra inanın zor beğenmeye başlıyor.  Artık karşılaştırılacak araçlar premium olmak zorunda kalıyor. 

Şahsen Audi,BMW ve Mercedes dışında pek fazla seçenek yok. Dikkat ederseniz Volvo yu bunlar arasında saymadım. Bu volvo nun premium olmadığı anlamına gelmez, ancak henüz Yurdum insanı bu markayı içine sindiremedi.

Güvenli, Güzel, kaliteli ve taş gibi sağlam ama ikinci elde inanilmaz deger kaybediyor. Bu araca sahip olan acil paraya ihtiyacı olduğunda o zamanlar 0 km si 90 bin civarındayken sadece 3 yaşında bir aracı 23 beya 27 bin lira zararla satmak zorunda kaldığını hatırlıyorum. Bana sonu belli olmayan bir macera gibi geliyor Volvo almak

Golf ten sıkılmadıysanız TDIDSG Highline Cam tavanlı araç alınabilir.

Ben oyumu sizin seçenekler arasında saymadığınız Passat tan yana kullaniyorum. Bakım maliyetleri, kullanma ve parça maliyetleri bakımından Passat diyorum.

Saygı ve sevgilerimle

Moderatör tarafında düzenlendi:
 V40 ikinci elde ne yazık ki çok ölü, güzel araç ancak dünyanın da gerçekleri var... para kolay kazanılmıyor ki gözünüzün önünde eriyişini göresiniz. 

Bmw 1, Audi a3 ve golf öneririm. Bmw de bence alınacak araç değil tabi orası ayrı, 130-150.000 para verip arka koltukta ne kol dayama, ne saklama gözü ne kapı içi gözü olmayan araç almam, hele ki o meblağlara çıkıp 2017 yılında garçç diye el freni çekmek bana yerinde gelmiyor, bazıları yok sportif his falan diyor ama 200 beygir bile olamamış araçla nasıl bir sportif his, araca zarar vererek el freni ile mi viraj dönülecek? Kalsın.

A3 meselesine gelince hatchback daha tercih edilir, hem Alman üretimi hem de her yerdeki şirket aracı versiyondan değil. 

Şahsım adına bunlar yanında "makul" (şu yazdığım şaka gibi ama neyse) fiyatlı kalan ve o fiyata işlevsel gelişmiş gösterge paneli gibi opsiyonlar alınabilen golf daha yerinde olacaktır.  R-line, app connect, dcc, ergo aktiv opsiyonlu golf alsanız bu araçlar parasına gelip donanımıyla mutlu da eder. 

Sportiflik diyecek olsam 1.6 200 beygir astra bakarım, yahut şunlara bakarım.

2016 PEUGEOT 308 GTI 1.6 270 HP
İlan No: 466738523
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2016-peugeot-308-gti-1.6-270-hp-466738523/detay

Çiziksiz - Peugeot 308 GTi by Peugeot Sport
İlan No: 460112365
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ciziksiz-peugeot-308-gti-by-peugeot-sport-460112365/detay

O renkte en az v40kadar satarken sıkıntı olabilir :)  
kesinlikle olmaz çok hoş bi rengi var çoğu kesime hitap ediyor bence..

ben golf alırken volvo v40lara da bakmıştım ozaman 100k bandındaydı fiyatları, full bi golf aldım 82 bin vermiştim ozaman şuan golfüm oldu 90-100 arası bi fiyat volvo da aynı fiyatlarda hatta daha ucuzlarıda var ben araca kesinlikle kötü demiyorum fakar Türkiye pazarında en az tutulan premium marka dersek yanlış olmaz sanırım..

Değerli yorumlarınızdan etkilenerek bu tercihimden büyük oranda vazgeçmiş gibiyim, tercihim tekrar 2 ye düştü a3 sedan ve bmw 118i

[mention=3]silvershadow[/mention] ,Sayın Murat hocam değerli görüşleriniz için teşekkür ederim oyunuzu kullandığınız araç boyutlarından dolayı ve eşim kullanacağı için, eşim sürmekte zorlanacağı için maalesef tercihlerim arasında değil

Değerli yorumlarınızdan etkilenerek bu tercihimden büyük oranda vazgeçmiş gibiyim, tercihim tekrar 2 ye düştü a3 sedan ve bmw 118i
[mention=3]silvershadow[/mention] ,Sayın Murat hocam değerli görüşleriniz için teşekkür ederim oyunuzu kullandığınız araç boyutlarından dolayı ve eşim kullanacağı için, eşim sürmekte zorlanacağı için maalesef tercihlerim arasında değil

Hocam sedan yerine hb a3 öneririm. Daha kullanışlı.

Hocam kesinlikle A3 sedan bi ara geçmek için niyetlendim fakar kısmet olmadı full led a3 17 jant spor koltuklu alın geçin derim imkan varsa birde cam tavan tabiki :)

Hocam kesinlikle A3 sedan bi ara geçmek için niyetlendim fakar kısmet olmadı full led a3 17 jant spor koltuklu alın geçin derim imkan varsa birde cam tavan tabiki [emoji4]
Benim de tam istediğim donanımlar ama öyle bir araç bütçeyi aşıyor [emoji4]

Geri
Üst Alt