Makyajlı kasa Hız Sabitleyici

iyi günler doğuş oto maslak takılamayacağını söyledi.ançak çorlu bayisi hız sabitleme takabiliriz dedi makyaşlı kasaya.
Merhabalar 

Şimdi General Kağıthane yetkili servisi ile görüştüm. Serviste elektrikçi arkadaşlarin bakmasi lazim ardindan onay vermeleri durumunda takilabilir dediler.

Ben hem Doğuş'a hem Mersin hem aracı aldığım Edirne'de bayisinde takılamayacağını söyleyip durdular. En son Almanya VW ye mail attım doğuşla irtibata geçin dediler ve doğuş ertesi sabah arayıp '2018 yılının sonuna doğru gelecek' gibi saçma bir cevap verdi. Ender sizden parça nasıl alıp takıyor dedim, ses yok. Almanya tekrar mail attım doğuş'un bile haberi yok diye, şase numarası istendi. Şimdi cevap bekliyorum.... Araç geleli 1.5 yıl olmuş Passat'a takıyorlar, Golf'e takmıyorlar ilginç

@Gökcan Tazeler 

Değerli Hocam 

Başka bayilere de sormalısınız.

Kâr getirmeyen ve ciddi işyükü getiren her şeyden kaçarlar.

Yeni makyajlı kasaların mk7 ye gore farklıliklari oldugu icin egitimli personeli de bulunmuyor olabilir.

iyi günler doğuş oto maslak takılamayacağını söyledi.ançak çorlu bayisi hız sabitleme takabiliriz dedi makyaşlı kasaya.
Çorlu bayisini de aradım bu sabah, onlar da takılamayacağını söyledi.

Almanya'dan da şase numarasını istemişlerdi yolladım ve onlar da sizin aracınıza mümkün değil dediler. Çorlu servisi açık açık artık fabrika çıkışında takılırsa takılır sonradan takmaya müsaade etmiyorlar bu saatten sonra da gelir mi sanmam dedi. Benim anlamadığım servis kodlamaya izin yok deniyor, arkadaşın da yeni passat trendline aldı aynı direksiyon onu servis 1350 tl taktı ama Golf'e sistem yok diyor.  Peki madem öyle, Ender nasıl takıyor? Üstelik parçayı Doğuş'tan alıp takıyor bunlar garanti de bozulmaz deniyor ilginç

Hız sabitlemeyi yetkili servislerde taktırabilen oldu mu arkadaşlar? Edirne hala tarih yok diyor. Bu saatten sonra hiç gelmeyecek gibi geliyor bana artık

Ben de Altur’a sordum. Adam inatla takılıyor dedi. Ben sizin bu yazdıklarınızı hatta Almanya’dan bile olmaz diye haber verilmiş. Adam yine takarız dedi.

Ben de Altur’a sordum. Adam inatla takılıyor dedi. Ben sizin bu yazdıklarınızı hatta Almanya’dan bile olmaz diye haber verilmiş. Adam yine takarız dedi.
Dediğiniz servisi az önce aradım, plakayı söyledim ve sonuç aynı... bunlara sistem izin vermiyor dendi 

Bizim işyerine sordum(Ark oto). Takılamadığı bilgisi geldi. 

Sanırım belli bir seri üretime donanımsal olarak hiç bir şekilde takılamacayak gibi. Altur’a ender in takabildiğini söyledim bu araca onlar da takamaz dedi. Böyle giderse zaten satıp volvo s60 a dönerim. Araba hoş güzel de hız sabitlemesiz cidden çekilmiyor uzun yollar

Ender’i dün aradım aracınıza takilabilecegini söyledi. 1600-1800 tl gibi bir fiyat verdiler. Bunu Ender dışında takabilecek bir yer daha var mi, ben Batman’da görev yapmıyorum, Batman’a yakın bir yer var mi? Ayrıca fiyat bilgisi olan ?

Arkadaşlar servisten taktırabilen oldu mu? Dün yine sordum hala takılmıyor 2017 model 2018 mart çıkışlı aracıma. Hiç mi takılmayacak onu da bilmiyorlar bekliyoruz :)

Takılır hocam gateway değişimi gerekir en fazla belki bcm olmaz diye birşey yok zor ise yapılır imkansız zaman alır @forjust1day 

Vw’de olmaz diye birşey mi varmış
servis olmaz diyorsa kesin oluyordur , hele konu golf ise .. sürüş profilinide 1.2 tsi için siparis vermiyorlar sonradan yapmıyorlar ama yakında onuda yapicaz az bi zaman kaldı
bu zamana kadar ne olmaz dedilerse herşey yapıldı, o sebeple biraz araştırma yapın Yurtdisina açılın mesela birşeyler yakalarsınız elbet , golfmk7 yada vwwortex e bakın

Vw’de olmaz diye birşey mi varmış
servis olmaz diyorsa kesin oluyordur , hele konu golf ise .. sürüş profilinide 1.2 tsi için siparis vermiyorlar sonradan yapmıyorlar ama yakında onuda yapicaz az bi zaman kaldı
bu zamana kadar ne olmaz dedilerse herşey yapıldı, o sebeple biraz araştırma yapın Yurtdisina açılın mesela birşeyler yakalarsınız elbet , golfmk7 yada vwwortex e bakın
VW de hep aynı mantık, olmaz değil biliyorsun Tuna'cım :)

Geri
Üst Alt