İyi niyet garantisi

Laylayloom

Üye
İsim
Sinan Mert Yavuz
Değerli hocalarım hepinize iyi akşamlar, konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen kusura bakmayın..

Aracım 60.000 km vardı varacak bende doğuş bünyesinde mi ? yoksa dışarıda ustama mı yaptırsam diye düşünüyorum..

Ancak araç DSG olduğu için kafam karışık bu konuyu daha önce yazmış tartışmıştık ..

Eğer iyi niyet garantisi devam ediyor ise doğuşa etmiyorsa zaten dışarıya götüreceğim araç 2014 model lütfen fikrinizi söyler misiniz ..

Saygılar

Bildiğim kadarıyla daha önceki tüm bakımları yetkili serviste yapıldıysa iyi niyet garantisi devam ediyordur. 

yaptım ama bir süre yıl kotası var mı diye merak ettim sonuçta 3-4 yıl olmuş yaparlar mı acaba 

Değerli hocalarım hepinize iyi akşamlar, konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen kusura bakmayın..

Aracım 60.000 km vardı varacak bende doğuş bünyesinde mi ? yoksa dışarıda ustama mı yaptırsam diye düşünüyorum..

Ancak araç DSG olduğu için kafam karışık bu konuyu daha önce yazmış tartışmıştık ..

Eğer iyi niyet garantisi devam ediyor ise doğuşa etmiyorsa zaten dışarıya götüreceğim araç 2014 model lütfen fikrinizi söyler misiniz ..

Saygılar
Değerli Hocam 

Iyi niyet garantisi şanziman icin 5 diger parçalarda 7 yıl 

Dün şanzıman için de 7 yıl olmuş diye duydum.Kendi aracıma yazılım yaptırmak için fikir almaya gittiğimde öğrendim.Tabi bana denilen buydu.

Dün şanzıman için de 7 yıl olmuş diye duydum.Kendi aracıma yazılım yaptırmak için fikir almaya gittiğimde öğrendim.Tabi bana denilen buydu.
Almanya da ve bazı Avrupa ülkelerinde 7 yıl Doğan Hocam

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Dilerim siz haklısınızdır

Dsg varsa yetkili servis sizin için daha iyi olacaktır hocam

Saygılar
Degerli Hocam

Soruyu eksik okumuşum.

Aslında servise her sene verilen fazladan 200 -250 liranın gelecek yıllarda karşınıza çıkabilecek 7 ila 10 bin liralık masrafı ödemekten kurtaracak bir sigortanın taksitleri olarak bakmalı. Ayrıca ikinci elde servis bakımlı araçlar daha kolay alıcı bulabiliyorlar.

Saygı ve sevgilerimle 

Cok tesekkur ederim ilginize cevaplariniza servis e goturmek daha mantıklı olacak

Yanılmıyorsam en son 5 yıl diye duymuştum volkswagen çalışanı bir arkadaşımdan. Her türlü kurtarıyor zaten, büyük ihtimalle çıkar o yüzden servise götür bence.

@mu_ergin hocam 5 yıl ise yaptırmak istemiyorum cunku 4. yıl bitmek üzere zaten :D  verdiğim paraya değmez diye düşünüyorum doğuş a gitsem ne derler acaba yarın fırsat bulursam sorup dediklerini buraya yazarım 

@silvershadow @mu_ergin @yusuf @dgn 

değerli hocalarım 

bugün Ankara Çankaya Doğuş'a gittim iyi niyet garantisi hakkında bilgi almak için onlar bana iyi niyet garantisi her zaman olan , olmak zorunda olan bir şey değildir dediler .

''Tüm bakımları serviste yaptırsanız bile iyi niyetten faydalanmanız sadece şans ihtimalidir, daha önce iyi niyetten  DSG yaptıranlar oldu ancak yapamayan da oldu dedi '' benimle ilgilenen görevli 

onun için bende bakımı servisten yaptırmak istemiyorum hem 60.000 bakımı için 1.018,31 tl ödeyecekken garanti alamamak soygun gibi geldi bana açıkçası siz ne düşünürsünüz 

[mention=3]silvershadow[/mention] [mention=4248]mu_ergin[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=1330]dgn[/mention] 
değerli hocalarım 
bugün Ankara Çankaya Doğuş'a gittim iyi niyet garantisi hakkında bilgi almak için onlar bana iyi niyet garantisi her zaman olan , olmak zorunda olan bir şey değildir dediler .
''Tüm bakımları serviste yaptırsanız bile iyi niyetten faydalanmanız sadece şans ihtimalidir, daha önce iyi niyetten  DSG yaptıranlar oldu ancak yapamayan da oldu dedi '' benimle ilgilenen görevli 
onun için bende bakımı servisten yaptırmak istemiyorum hem 60.000 bakımı için 1.018,31 tl ödeyecekken garanti alamamak soygun gibi geldi bana açıkçası siz ne düşünürsünüz 

Ben başından beri vw servisine gitmeme taraftariyim

Geri
Üst Alt