Tiguan 1.4 Tsı 160 Hp Dsg Chrome Edition

GokhanB

Katılımcı Üye

İsim
Gökhan Bilgin
Arkadaşlar selamlar forumu sıkı takip edenler biliyordur aracı forum aracılığıyla şükrü abinin tanıdıklarından almıştık yaklaşık bir ay oldu aldıktan sonra ufak tefek kendim temizlik işlerini yaptım onları paylaşayım sizlerle koltuklarda ufak tefek su lekeleri ve kötü yıkamacı sonucu diye düşündüğüm far ve stop çiziklerini temizledim motor temizliği vs derken aracı tamamen kusursuz hale getirdim 2013 model 28 bin kilometre'deyken almıştım 30.750 oldu şu an yakıt tüketimi merak edenler için şehirler arası yolda 7-7.5 litre arası 120 km/h'ı geçmezseniz şehir içindeyse 8.5-9 litre arası sakin kullanımda dsg şanzumanı çok güzel 6 ileri dsg tabiri caizse şıkır şıkır :) gelelim fotoğraflara ve üzücü habere dün ani bir telefonla arabayı ben alıyorum notere gel demesiyle dün itibariyle amcama sattım :( arabasız kaldık şu an için ev almak üzereydik paranın bir kısmıda dolayısıyla oraya gidiyor golf 6 highline aracı olan varsa sunroof bi-xenon'lu görüşebiliriz manuel'se esp olmak zorunda dsg olursa esp zaten standart keyifli forumlar dilerim :)

Koltukları temizlemek için valet pro carpet cleaner kullandım

Jant temizliği valet pro bilberry

Cam temizleme gyeon glass

Cila olarak soft 99 fusso ve atas hydrorep hızlı cila hepsini tavsiye ederim

Far stop temizliği için menzerna pasta kullandık ama hangisiydi hatırlamıyorum :)

Direksiyon temizlemek için nanolex interior cleaner kullandım ama geçici bir süre eski haline geldi yine parlak bir görüntüye döndü.

Koltuklar ;

Direksiyon temizliği ;

Far ve motor temizliği ; ( Stopları çekmeyi unuttum )

Aracın dışından bir kaç görüntüyle sona geliyoruz ;

Geri
Üst Alt