Lastik basınç

İsim
Oktay
Merhaba arkadaşlar,sabaha aracımın başına geçtiğimde şöyle bir sorunla karşılaştım,hemen petrole çekip 4 lastiğin havasınıda tamamladım,fakat bu işaret hala duruyor,sorun nedir acaba?teşekkürler
021efb1b52f46961c7ff78ba68d19366.jpg

şişirdikten sonra basınçları kaydettiniz mi ?

teyp ekranında car menüsünden set edin.

Arkadaşlarin da dedigi gibi media ekranindan basinclari kaydetmeniz gerek.ayeica petroldeki makinelere fazla guvenmeyin.en kisa zamanda bir lastikcide basinclari tekrar kontrol ettirin.

Iki gun once bende de uyari verdi lasticime gittim ve arka sag lastige civi girdigini ogrendim.

Ekrandaki kisimdan bir sonraki menü den ayarlama yapmayı deneyin Hocam

çok garip bir durum gerçekten. Aynı model bir başka golf ile kıyaslamak lazım. Servise başvurdunuz mu hocam bunun için. Gerçek anlamda merak ettim bende. Belkide çok basittir çözümü fakat cidden garip bir durum ilk defa karşılaşıldı yanlışım yoksa.

Hazır konu varken bende birşey sorayım,

lastik basınç kaybı olduğunda hangi tekerlekte olduğunu yazmiyor benimde başıma geldi gozle kontrol yaptim inik lastik göremedim, sanki forumda bir dostumuz hangi lastiğin inik olduğunu gösterdiğinden bahsetmişti. Bizde neden gostermiyor ? Aracim aralik 2016 üretim şubat 2017 trafik çıkışlı 

Hazır konu varken bende birşey sorayım,

lastik basınç kaybı olduğunda hangi tekerlekte olduğunu yazmiyor benimde başıma geldi gozle kontrol yaptim inik lastik göremedim, sanki forumda bir dostumuz hangi lastiğin inik olduğunu gösterdiğinden bahsetmişti. Bizde neden gostermiyor ? Aracim aralik 2016 üretim şubat 2017 trafik çıkışlı 
hocam hangi lastik  de basınç kaybı varsa benim araç da gösteriyor.

IMG_5242.JPG

Geri
Üst Alt