2012 Honda Jazz Fun 1.4 (SATILIK)

DoğanARABACI

Katılımcı Üye

İsim
Doğan
Arkadaşlar merhaba;

Belki ihtiyacı olan bir dostumuz olabilir diye öncelikle forumumuzda paylaşmak istediğim bir araç , şu an için başka herhangi bir sitede kesinlikle paylaşmayı düşünmüyorum bilginize sunarım .

Araç 2012 Model fakat yıl başı kampanyası ile satın alındığından 2013 yılı itibariyle trafiğe çıkmış bulunmakta , şu an 81.000 km'de Lastik ve Akü'sü de dahil olmak üzere tüm bakımları yenidir.Tamamıyla Bursa İnallar yetkili servis bakımlıdır.Hiçbir kaza bela vs. hususu yoktur,trameri temizdir ve ilk sahibindendir. Aracın ruhsat sahibi değilim fakat en yakın dostumun arabasıdır. Aracı 2013 yılında bizzat ben satın aldım gönlünüz ferah olabilir , her türlü expertiz vb. Hususa açıktır , hatta Bursa İnallar Honda yetkili bayii'inden Mehtap hanıma ulaşırsanız araç hakkında bilgi verecektir.İlgilenen dostlarım benimle irtibata geçebilir. Özelliklerini saymak istemedim , fotolarda ve FUN paketli Jazz'larda olması gereken tüm özellikleri içeren bir araçtır.

Araç için düşündüğümüz rakam 51.750 TL' dir. Fakat; Sadece Forumdaki dostlarımız için elimden geleni yapacağımdan emin olabilirisiniz . Saygılarımla... 

İletişim için ;

Doğan Arabacı : 0537 786 84 86

IMG_4522[1].JPG

IMG_4521[1].JPG

IMG_4523[1].JPG

IMG_4518[1].JPG

IMG_4520[1].JPG

IMG_4519[1].JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam otomatik mi bu araç
bir arkadaşım otomatik araç arıyor

Hocalarım yazamadığım için özür dilerim , araç manuel

Hayırlı satışlar hocam.Hondanin en sempatik araci :000042-medium:

@DoğanARABACI

Değerli Doğan Hocam

Forumu güncel olarak takip edemeyişime şu an üzüldüm.

Çünkü çok geç fark ettim.

Hayırlısı olsun dilerim 

Dilerim alana da satana da hayırlı olsun 

@DoğanARABACI

Değerli Doğan Hocam

Forumu güncel olarak takip edemeyişime şu an üzüldüm.

Çünkü çok geç fark ettim.

Hayırlısı olsun dilerim 

Dilerim alana da satana da hayırlı olsun 
Çok teşekkür ederim Murat Hocam;

Bizim işlerin yoğunluğu malumunuzda , bende sabah ilk iş forumu açıp 3 gündür okuyamamanın kederi içindeyim.

Geri
Üst Alt