golf 7 rline ön tampon ne kadar?

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
değerli arkadaşlar, golf 7 aracıma rline ön tampon taktırmak istiyorum. Acaba orjinal olarak bana ne kadar mal olur?

selamın aleyküm    ender elektronikte  3.600 civarı     sen 4000  gözden çıkar     

rütuş  boyası aldım   ordan  gözüme  çarptıydı...   yanlışım varsa  arkadaşlar  düzeltir 

selamın aleyküm    ender elektronikte  3.600 civarı     sen 4000  gözden çıkar     

rütuş  boyası aldım   ordan  gözüme  çarptıydı...   yanlışım varsa  arkadaşlar  düzeltir 
4 bin mi resmen para tuzağı, fuzuli masraf :)

o fiyatı bende gördüm de oranın fiyatları bence genel olarak tuzlu. daha uyguna yaptırılabilir gibi geliyor bana. belki forumda daha uyguna halleden arkadaşlar vardır.

Tamponda yan sanayi yada orjinal olmasi çok fark edilirmi iyi bir boya isciligi ile gayet güzel  görünebilir 

@yusuf o zaman senin tavsiyen orjinalden yana almak mı hocam. Yada nasil bir yol izlemek gerek yan sanayi alınacaksa dediğin gibi bir durumda çok can sıkar.

[mention=2]yusuf[/mention] o zaman senin tavsiyen orjinalden yana almak mı hocam. Yada nasil bir yol izlemek gerek yan sanayi alınacaksa dediğin gibi bir durumda çok can sıkar.
Orjinal çıkma en makul çözüm. Tabi sahibinden.

Yeni tampon aldıktan sonra R-Line yerine direk R Tamponu alsanız araca uymaz mı ?

Geri
Üst Alt