Sis farı montajı hakkında....

HAKANPOLAT

Üye
İsim
Hakan Polat
Selamlar.

Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Golf 7 aracıma sis farı (yan sanayi olanlardan ) takmayı düşünüyorum. Yeni bir far düğmesi almadan ve BCM ye müdahele etmeden bağlantı yapabilir miyim?

Arka sisler ile birlikte yanacak şekilde bağlanabildiğini okumuştum. Bağlantı tam olarak nereden yapılmalı? Bu bağlantı araca zarar verir mi? Arıza kaydı oluşturur mu?

Şimdiden Teşekkürler....

benim araca xenon sis takılmıştı aldığımda..düğmeyi de far anahtarının alttaki göze koymuşlar..bağlantıları nasıl yapmışlar bilmiyorum

Hocam siz de düğmeli yapın derim. Öbür türlü arka sis trafikte açmak diğer sürücüleri tehlikeye atıyor.

İlave düğme yapmak daha mantıklı olacak galiba. Şimdi orjinal birşey nasıl yaparım, onu araştırayım biraz....[emoji16][emoji16]

Çok başarılı örneklere rastladım alternatif düğme konusunda.... Girişsek mi acaba böyle bir işe....[emoji6][emoji6]
8b75ff1a5205d3116532f06041908048.jpg

Hocam orijinal yaparsanız kodlama yapma imkanınızda olur. Dönüşe duyarlı sis farları ya da selektörde sislerin yanması gibi..

Herhangi bir ışık kanalına takılabilir diye düşünüyorum.@necati usta ne der bu işe ?

BCM yi kontrol etmem lazım galiba... ona göre karar veririz....

BCM yi vagcom ile kontrol edebilir miyim? Yoksa fiziksel olarak BCM yi görmem mi gerekir?

Geri
Üst Alt