Golf 1.4 TSI BMT 150PS R-LINE DSG

BBE

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba,

Foruma ilk mesajım ve ilk konum. Aracın siparişini geçen hafta verdim. Şerit takip asistanı ve DCC dışında sanırım tüm opsiyonlar mevcut olacak. Karar veremediğim tek şey DCC oldu, eklemeli miyiz diye sorduğumda satış temsilcisi araç zaten spor süspansiyon ve 18" jantlar ile gelecek, çok bir faydası olacağını sanmıyorum dedi. Ancak yine de sizin fikirlerinizi almak istiyorum, sizce DCC opsiyonu eklenmeli mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

img019_page_0001.jpg

img019_page_0002.jpg

Dcc ben olsam ekletirdim. Kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar. Fazla fiyat farkı da olmayacak yanılmıyorsam 1.500₺ kadar fark olur.

pxc kodlu dinamik uzun far asistanını ekletirdim. Böyle bir araçta olası lazım bence. Özellikle tek gidiş- gelişli yollarda gerek olurlyor. Benim aracımda ama Yen'i sipariş verecek olursam kesinlikle alırım.

Araciniz çok güzel donanımlara sahip şimdiden hayırlı olsun :)

DCC Konfor modunda iken sürdüğünüz aracın 18 jantlı olduğunu unutturuyor, fiyat farkına böyle bir araçta hayli değeceğini düşünüyorum. DCC ile aldığınız fiyat teklifinden hem spor süspansiyonu düşersiniz hem de aracınıza sürüş profili seçme özelliği de eklenmiş olur.

• Beğen
Tepkiler: BBE
Arkadaşlar merhaba,
Foruma ilk mesajım ve ilk konum. Aracın siparişini geçen hafta verdim. Şerit takip asistanı ve DCC dışında sanırım tüm opsiyonlar mevcut olacak. Karar veremediğim tek şey DCC oldu, eklemeli miyiz diye sorduğumda satış temsilcisi araç zaten spor süspansiyon ve 18" jantlar ile gelecek, çok bir faydası olacağını sanmıyorum dedi. Ancak yine de sizin fikirlerinizi almak istiyorum, sizce DCC opsiyonu eklenmeli mi?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

/monthly_2017_09/img019_page_0001.thumb.jpg.28a93b238db9d91f54b58187e302cb70.jpg
/monthly_2017_09/img019_page_0002.thumb.jpg.520fd1dcff5a3b12bac30dfd26dcb476.jpg

Dcc ben olsam ekletirdim. Kullanan arkadaşlar daha iyi yardımcı olurlar. Fazla fiyat farkı da olmayacak yanılmıyorsam 1.500₺ kadar fark olur.

pxc kodlu dinamik uzun far asistanını ekletirdim. Böyle bir araçta olası lazım bence. Özellikle tek gidiş- gelişli yollarda gerek olurlyor. Benim aracımda ama Yen'i sipariş verecek olursam kesinlikle alırım.

Araciniz çok güzel donanımlara sahip şimdiden hayırlı olsun :)
Aslında uzun yol yapacağım için far asistanı ekletmem mantıklı olabilir. 

Teşekkürler. :)

DCC Konfor modunda iken sürdüğünüz aracın 18 jantlı olduğunu unutturuyor, fiyat farkına böyle bir araçta hayli değeceğini düşünüyorum. DCC ile aldığınız fiyat teklifinden hem spor süspansiyonu düşersiniz hem de aracınıza sürüş profili seçme özelliği de eklenmiş olur.
Sürüş profil seçme özelliği teklifte mevcut, spor süspansiyon ile beraber ücreti düşecek ise almamak mantıksız olacak sanırım. Cevap için teşekkürler.

Fiyat ne kadar acaba
170 küsür şu anda, ama araç geldiğinde Euro ne olur, indirimler ne seviyede olur bilemiyorum.

Golf iyi araç hoş araç bende aracımı seviyorum ama 170.000 tl ise kesinlikle vermeyin o paraları yazıktır o fiyat bandında birçok seçeceğiniz var.

Hocam 170 bine daha mantıklı araçlar vardır diye düşünüyorum. :)  Bence Golf'e vermek daha doğrusu c sınıfı bir araca vermek doğru değil o kadar para. 
İnanın çok düşündüm, baktım araştırdım. Benim istediğim dolulukta premium sınıftaki araçların fiyatları 250-300 arası oluyor, şu an o kadar bütçem yok. Yaşım da çok büyük değil, bu yüzden büyük araca da ihtiyacım yok. 1-2 sene biner sonra bakarım duruma göre değiştiririm. :)

Keşke vergi politikası bu şekilde olmasa da bizde bu araçlara bu paraları vermek zorunda kalmasak. Ama benim ihtiyaçlarıma cevap veren bir araç olacak, istediğim zaman satması da kolay olur diye düşünüyorum. O yüzden kafam rahat. :)

Golf iyi araç hoş araç bende aracımı seviyorum ama 170.000 tl ise kesinlikle vermeyin o paraları yazıktır o fiyat bandında birçok seçeceğiniz var.
Dediğim gibi benim istediğim opsiyonlarda premium araçların fiyatları uçuyor. İkinci el düşünmüyorum, geriye bu kalıyor bir tek.

Dediğim gibi benim istediğim opsiyonlarda premium araçların fiyatları uçuyor. İkinci el düşünmüyorum, geriye bu kalıyor bir tek.
Opsiyonlu dolu bir araç istiyorsunuz kararınıza saygı duyarım fakat kendi düşüncemi de belirtmeden geçemeyeceğim. Şu an 170.000 fiyat bandına çıkabilseydim 3.18i prestige paket bir bmw düşünürdüm. Bayramdan birkaç gün önce sunroof gelişmiş gösterge paneli geri görüş bi-xenon beyaz içi bej bir araca (bmw ye göre gayet dolu boş bir araç değil)bayi 172.000 tl civarında fiyat vermişti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

istediğim zaman satması da kolay olur diye düşünüyorum
Bu kadar pahalı bir Golf'ü satması düşündüğünüzden çok daha zor olabilir. Çünkü ikinci elde; pahalı bir Golf yerine mercedes, bmw, audi vs. tercih edenler olacaktır.

Almanızla ilgili ise bir yorumum yok, keyif sizin para sizin :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt