Plasti Dip İstanbul Bayilik hk.

Asmozb

Üye
İsim
Asım
Araç
Golf 7 1.2 TSI Comfortline
Merhabalar birşey danışmak istiyorum lütfen görüşlerinizi esirgemeyiniz..

Uzun süredir araştırıyorum şu aralarda baya bir gündemde plastik boya ile araç kaplama. Türkiye distribütörü ile iletişimdeyim Amerika kökenli ithal bir ürün İstanbul anadolu yakasına bayilik almayı düşünüyorum. Bilmeyenler için söylüyorum folyo ile arac kaplamanin bir degisik versiyonu kompresor ile araca uygulaniyor istenildigi zaman araca zarar vermeden kolayca cekip cikartiyorsunuz ve lokal tadilatlari mevcut ayrica boya koruma niteligindede kullanilabilir son bir sey daha otomobil ile sınırlı olmayıp her alanda kullanilabiliyor. 

Ne diyorsunuz iş yaparmı rabet görürmü ??

Dayanıklı olursa kesinlikle iş görür. Folyo işçiliği kötü olabiliyor çünkü. Şayet kendim yapmayı düşünürüm

Hocam hevesinizi kırmak istemem ama bu tür işleri yapmak fazlaca el becerisi gerektirmediğinden ve piyasada hayli fazlaca bulundugundan pek tavsiye etmem doğrusu. Girişimci Ruhunuzu daha farklı işlerde kullanmanız ve hakkınızda hayırlısı olmasını temenni ederim. Selam ve saygılar.

Dayanıklı olursa kesinlikle iş görür. Folyo işçiliği kötü olabiliyor çünkü. Şayet kendim yapmayı düşünürüm

Dayanikli evet belirli testlerden gecmis bir ürün 

Hocam hevesinizi kırmak istemem ama bu tür işleri yapmak fazlaca el becerisi gerektirmediğinden ve piyasada hayli fazlaca bulundugundan pek tavsiye etmem doğrusu. Girişimci Ruhunuzu daha farklı işlerde kullanmanız ve hakkınızda hayırlısı olmasını temenni ederim. Selam ve saygılar.
Estafurullah neden hevesimi kirasiniz fikirlerinizi soran benim zaten. 

İstanbul anadolu yakasinda bayisi yok ilk ben olacam ins. Rakip firma olarak Dipart var yerli ürün avrupa yakasinda onlarin bayisi varmi bilmiyorum yani istanbulda iki elin parmagini gecmez aksine folyo ile kaplama yapanlar cok ama herkes kendi rizkina duseni yer. Kismet bakalım ?

Hocam bende TRT de bir program var orda gördüm. %100 oto diye bir program. Orda araçlara uyguluyorlar ama ne kadar sağlıklı ne kadar dayanıklı bilmiyorum. Adam tekrardan kolayca eliyle soyup çıkarıyor.

Geri
Üst Alt